Wpis z mikrobloga

W normalnym państwie a nie chlewie obsranym gównem robi się chociaż referendum. Chociaż tak naprawdę powinna być aborcja na życzenie. Nie ma żadnego argumentu aby na świat przychodziły niechciane dzieci. To nie tylko przemoc fizyczna i psychiczna na kobiecie ale przede wszystkim na dzieciaku.
  • Odpowiedz
@ragnar-lodbrok-1992: Ja myślę, że to dużo prostsze. Płodzenie i rodzenie dzieci na pewno wyzwala w człowieku dość prymitywne instynkty, które są w nas ucementowane przez długie lata ewolucji. Niektórzy bez pytania się im oddają i nie potrafią zrozumieć, że inni ludzie mogą się od nich uwolnić i je pokonać. Stąd biorą się te takie wojenki, bo jedni wolą iść za wewnętrznym instynktem, który powtarza im, że to jedyna słuszna droga ku
  • Odpowiedz
@Soojin21: Jakich 9 skoro przeciętnie kobiety dopiero po miesiącu orientują się, że są w ciąży.
Po za tym na prawdę nie rozumiem jak można niechcianie zostać zapłodnioną.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: jestem za obecnym układem w sprawie aborcji + możliwość usunięcia do 3 miesiąca. Ale daje minusa za chuyową manipulację, bo w momencie gdy dziecko składa się dopiero z 4 komórek to nikt nie wie ani żaden test nie wykryje, że kobieta jest w ciąży.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Tak - życie ludzkie tak właśnie się zaczyna. To fakt naukowy, nie religijny. Każde ludzkie życie jest ważne. Aborcja eugeniczna to lewacka eugenika w działaniu - czyli segregacja ludzi ze względu na rasę, płeć, pochodzenie, czy zdrowie..
  • Odpowiedz
Przecież wiemy, że ten płód za parę miesięcy będzie człowiekiem


@GrammarNazi: Skoro będzie, to jeszcze nie jest. Jedzenie na twoim talerzu za kilka godzin będzie stolcem, ale to nie znaczy, że zjadasz stolec.
  • Odpowiedz