Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozowepaski
Mam taki problem. Jestem z moją dziewczyną już ponad 6 lat i czuję się sponsorem tego związku. Ona cały czas #!$%@? praca, ciągle bieda z nędza bez żadnych perspektyw i rozwoju z jej strony. Ja w tym czasie miałem firmę która już sprzedałem, mam teraz dwa samochody i zamierzam kupić mieszkanie za gotówkę, a drugie mieć na wynajem. Jest naprawdę piękna, dobra, świetnie gotuje, zawsze mam uprane i posprzątane ale ... brakuje mi możliwości inteligentnej rozmowy, spędzenia wspólnie aktywnie czasu, jakiejś ciekawej interakcji. Ona nie ma znajomych, godzinami by oglądała tv i siedziała na telefonie z mamusią. Nie ma pasji ani zainteresowań, jestem zwyczajnie znudzony tym wszystkim. Czy taki związek ma sens?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)

Czy to ma sens?

  • Tak 25.1% (293)
  • Nie 74.9% (873)

Oddanych głosów: 1166

  • 56
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a co Ty zrobiles, zeby wplynac na jej rozwoj? Wspierales, podpowiadales jej co moze zmienic? Wyslales ja na fajny kurs, albo podpowiedziales gdzie moglaby poszukac pracy? Bycie razem, to dbanie o druga strone, rowniez o jej rozwoj!
  • Odpowiedz
Następny debil, który uwierzył w to, że kobieta i mężczyzna w małżeństwie mają identyczne role i mogą się nimi dowolnie zamieniać. Np. on będzie prał i gotował, a ona prowadziła firmę. Ona będzie się interesowała polityką i darła do tv podczas meczu: nożesz kuuuu*wa jak podajesz debilu! A on dzwonił do jej przyjaciółki i doradzał jej w doborze fryzury na sylwestra. Nawet mi cię kurde nie żal.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Daj spokój dziewczynie. Widać że twoja dziewczyna nie jest leniem, pracuje, sprząta gotuje, nie każdy musi być odrazu prezesem firmy, skoro uważasz się za lepszego to poszukaj kobiety która będzie ci dorównywać, swoją drogą powodzenia XD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: żal mi trochę tej dziewczyny. Chodzi do pracy, dba o siebie, ciebie i wasze mieszkanie a ty nazywasz siebie jej sponsorem. Myślisz, że znajdziesz kobietę, która bedzie zarabiala tyle co ty? Myślę ze po prostu sie znudziles i chcesz sobie to jakos w glowie wytłumaczyć, zeby cie tak sumienie nie gryzlo. Może się zle dopasowaliscie, a moze jej juz nie doceniasz
  • Odpowiedz
Michał: Wolałbym bardziej personalnie.
Nie ma nic złego w zarabianiu dużych pieniędzy i bycia na innym pułapie intelektualnym.
Wygląda to mi bardziej na to, że masz zły czas w swoim życiu i sam ze sobą nie jesteś do końca spełniony.
Może wyjdź z propozycją dla niej, pomóż jej założyć firmę zmienić działalność rozwinąć ją.
Jeżeli nie masz ochoty tego robić, a jedyne patrzysz z dystansem w bezpiecznej odległości to co ma
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A nie używasz tego tylko jako wymówki a dzieje się w waszym związku (lub poza) coś tak naprawdę innego? No ja nie wiem co z wami. Mówisz że masz posprzątane, wyprane i ugotowane a Ty co robisz? Samo się robi?
@zelaznymezczyzna11 ma rację.
Ta inteligentna rozmowa to o czym i jak często? Bo jak myślisz że codziennie w normalnym życiu ludzie ze sobą rozmawiają na "inteligentne tematy" to xD O
  • Odpowiedz
skoro uważasz się za lepszego to poszukaj kobiety która będzie ci dorównywać, swoją drogą powodzenia XD


@Eyan: Twierdzisz, że jest więcej facetów którzy odnieśli sukces jak op niż kobiet?
  • Odpowiedz
Myślisz, że znajdziesz kobietę, która bedzie zarabiala tyle co ty?


@Lillygsxr: Znowu pytanie takie jak do Eyan, uważacie że kobiety mają gorsze zarobki? Czy po prostu celują wyżej i laska z jego zarobkami będzie szukać kogoś jeszcze bogatszego, bo #hipergamia ?
  • Odpowiedz
Może tak...

Chodzi do pracy, dba o siebie, ciebie i wasze mieszkanie a ty nazywasz siebie jej sponsorem


@Lillygsxr: Masa mireczków chodzi do pracy za okolice minimalnej, jak ta laska, dbają o siebie i pewnie dbaliby o partnerkę, a i tak są sami. Widocznie to za mało, dlaczego op miałby być z nią tylko z tego powodu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz