Wpis z mikrobloga

#slaskiewykopparty #wykoparty

Teraz to może ja wam napiszę moje bla bla bla, bo jakoś dziwnie pamiętam wszystko, nie będę za nic przepraszać, ale za to mogę pozdrowić was. Jako, że kobiety mają pierwszeństwo a ja ten porządny, co zawsze przepuszcza kobiety w drzwiach pierwszy, to od was zacznę. Wiedz pozdrawiam różową skarpetkę, za to, że już po 30s stania koło naszego stolika poczuła się urażona, kobietę, co ma ksywę podobna do nazwy ciasta (tiramisu chyba tak się pisze) za podwózkę większości osób, bo idąc w 20 raczej byśmy nie doszli, jej koleżankę obok ze stolika, dalej nie wiem, kim jesteś, ale mam już zamówione Twoje zdjęcie pozdro. Tą panią od prawej nogi, pozdrawiam, bo miałem już nie złą jazdę w głowie. O Tobie też nie zapomniałem miałaś wysokie czarne szpilki i rajstopy, ale pamiętaj, że dopiero po połączeniu z sukienką mnie podniecają i pozdrów mamę jak się będzie dalej czepiać powiedz, że ludzie z psychiatryka świętowali pierwszy dzień bez krat i tabletek. Pomarańczową gdzie ludzie kazali mi się ustawić w kolejce tylko dalej nie wiem, do czego czy kogo chodź to i tak nie ważne. Kobietę, którą na jej dupę patrzyło się pół knajpy, myślałem, że to na mnie zerkają do czasu aż się odwróciłem i już przestałem się dziwić pozdro. No i oczywiście panią, co siedziała naprzeciw mnie i przyniosła, naczosy ( nie wiem jak się pisze) następnym razem ja stawiam + te orzeszki, czekoladę i piwko gratis pozdro. Jeszcze były przynajmniej dwie kobiety, które trzeba pozdrowić mianowicie panią, co targała mnie o piątej rano z płotu na tej trzy pasmowej drodze pokazując dziurę parę metrów dalej i kierowcę autobusu płci żeńskiej, która próbowała mnie dobudzić, jednak jak wam się powie, że dobrze prowadzicie to zawsze zmieniacie nastawienie do człowieka, ale jak to przeczytasz to wiedz jedno, kłamałem. Robi się coraz dłużej, ale czas na panów. Kolesia, z, którym bawiłem się 6 lat wcześniej na sylwestra zwaliłeś sprawę, bo jej siostra całowała się lepiej od twojej dziewczyny( pozdro, ale musiałem to wyrzucić z siebie). Kolesia, co miał w barach tyle, co ja wzrostu, jak Cię uraziłem to powiedz zawczasu będę się trzymać już z dala. Shvr mówiłem miałeś mnie targać jak nie będę chciał iść, zmuszę Cię za to do zjedzenia tych twardych ciastek, na których prawie połamałem zęby. Kolesia z sosnowca, co wytrzymał z nami przy stoliku z 5 minut. Tego ryszawego kolesia w długich włosach, co szedł z nami na stację benzynową i Pana #!$%@?ącego pandą na desce. Drukarza, co ma podobno ksywę Tokarz. Kolesia, co przed piątą rano momentalnie wytrzeźwiał, kiedy zobaczył ja przeszukuje jego torbę w poszukiwaniu zapalniczki i tych kolesia, co zawartość czterech plecaków leżała na stole, zacznijcie palić, albo zostawiajcie zapalniczki w widocznych miejscach, tu powinienem was przeprosi, ale nie, pozdrawiam was mam nadzieję, że nic nikomu nie zginęło, bo jak kradnę to kradnę miliony, fakt nie miałem jeszcze okazji, ale tego się trzymam. Kolesia w zielonym, który był podobno organizatorem tej imprezy, drugiego kolesia w zielonej koszulce, spotkanie wcześniej powiedziałem Ci, że jesteś ciepły i masz się trzymać odjemnie z daleka pozdro. Tego zarzyganego kolesia, którego próbowałem dobudzić na wódkę, ale chyba już nie oddychał i wszystkich tych, co stali do męskiego kibla, kiedy damski był zawsze wolny, tam mieli lustro. I całą resztę męskiej publiki ,których twarze mam w głowie ,jak zobaczycie mnie jadącego samochodem i was nie rozjadę to znaczy ,że chciałem was teraz i tu także pozdrowić .Teraz ta nie miała cześć nie pozdrawiam kolesia, co sprzedał mi piwo za 15złotych, które nie miało nawet 4 procent i 330ml obyś dostał sraczki.

Pamiętajcie o jednym jedyne, co nas razi to słoneczko na plaży
  • 55
@dendi9:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla vitae neque neque. Ut non enim varius lacus consequat lobortis et non diam. Phasellus velit sapien, elementum at bibendum a, venenatis quis risus. Cras vel felis et justo vehicula congue. Phasellus congue dui sed dapibus volutpat. Cras pellentesque non turpis sit amet lobortis. Phasellus eget euismod dolor. Suspendisse tortor libero, imperdiet ac urna et, hendrerit varius ligula. Donec erat justo, dapibus