Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Dzień doberek, pora się ruszyć bo już 07:00:00, Sobota, 30 listopada 2019. Imieniny: Andrzeja, Maury, Konstantego. Słońce podniesie się dziś o 07:42. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 7 godzin i 46 minut, w zenicie znajdzie się o 11:35 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:28. Ciemna noc zapadnie o 16:56, ale gwiazd można wypatrywać od 16:11.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?

micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 48
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@micke: @Dziesion: @TomTailor100 @Sikorka2017 Oraz inni, których wiecznie nie pamiętam (serio, chyba sobie zrobię mobilną listę i będę to wklejać).
Anyway, VIP jest bezpieczny, na pokładzie w swoim mieszkaniu, dziś przyjeżdża w końcu tutaj i zostanie kilka dni. Odbiór był bezproblemowy, ale wczoraj po raz pierwszy w życiu stałem w korku... Na parkingu wielopoziomowym. Serio, pokonanie jakiś 300 metrów wewnątrz parkingu i do zjazdu zajęło mi ponad kwadrans. Przede mną
@FKSSM: Uszanowanko
@Rumcajs30: Witam
@unizony_czlonek: Dzień dobry
@wyinwidualizowany: Doberek!
@bolorollo: Buna dimineata!
@karo_lka: Dobry den
@Slamowir: Codziennie, 7 dni w tygodniu 365 dni w roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dziesion: Guten Morgen
@LeIndianer: Good Morning
@buczubuczu: Ahoj!
@Pelit: Dzieeeeeeeeeń DOOOOBRY!

Za 2 godziny będzie u mnie rodzinka, znaczy ojciec i brat. Wpadną na chwile vw transporterem zabrać
@micke: @FKSSM: @Rumcajs30: @unizony_czlonek: @wyinwidualizowany: @bolorollo: @karo_lka: @Slamowir: @Dziesion: @LeIndianer: @buczubuczu: @Pelit: @algus: @Sikorka2017: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Pjotsze @Rudalke
Siemanczeko wszystkim, mamy to, kurła sobota możemy robić wszystko z niczym włącznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W moim przypadku pomoc w małym remoncie ziomka, chociaż w sumie dla mnie dużym i poniekąd czuję się dumny, że