Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
Nigdy w życiu nie przeczytałem żadnej książki, i podejrzewam że jest to spowodowane #!$%@? systemem edukacji który zmuszał mnie do czytania książek ze względu na nadchodzący test / sprawdzian, i ten system edukacji spowodował moją niechęć w tej kwestii.

Czy bylibyście uprzejmi zaproponować mi jedną pozycje, obojętnie jaką, może być nowela, która będzie w stanie mnie zachęcić do rozpoczęcia przygód związanych z czytaniem?

#ksiazki #czytajzwykopem #czytanie
  • 90
@misiek735: ja zacząłem czytać mniej więcej rok po opuszczeniu szkoły średniej.

Jeśli chcesz przeczytać coś z jajem, pozytywnego, przygodowego i do tego jednym tchem to zerknij na ulicę marzycieli mcliama wilsona

Jak sobie przypominam właśnie treść i przesłanie, to chyba nawet powinna zostac obowiązkową lekturą przegrywów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@misiek735:
"...Nowy lekarz obozowy, bezwzględny fanatyk z SS, któremu najwyraźniej obcy był jakikolwiek etos, zarówno zarówno ludzki, jak i lekarski, zaczął od wprowadzenia oszczędności. By oszczędzić wodór, robił skazanym zastrzyki tylko z powietrza, co także wywoływało natychmiastową śmierć. I tak bez skrupułów robił dalej to, czego jego poprzednik nie wytrzymał. Kto trafił do budynku krematorium, wychodził stamtąd tylko jako trup.

Jako że krematorium było za małe na tak dużo zwłok, z
@misiek735: jesli lubisz filmy sf/fantasy to poleciłbym ci super książkę, ale niestety ostatni tom jest już w produkcji chyba z 7 lat i nie zanosi się żeby powstał szybko, więc nie polecę, bo jest to strasznie #!$%@?ące jak czytasz zajebistą historię, której nie możesz zakończyć...