Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
Nigdy w życiu nie przeczytałem żadnej książki, i podejrzewam że jest to spowodowane #!$%@? systemem edukacji który zmuszał mnie do czytania książek ze względu na nadchodzący test / sprawdzian, i ten system edukacji spowodował moją niechęć w tej kwestii.

Czy bylibyście uprzejmi zaproponować mi jedną pozycje, obojętnie jaką, może być nowela, która będzie w stanie mnie zachęcić do rozpoczęcia przygód związanych z czytaniem?

#ksiazki #czytajzwykopem #czytanie
  • 90
@misiek735: ja nigdy nie przeczytałem lektury, kilka książek przeczytałem ale podróżników opisujących swoje przygody. Nie lubię czytać jakiś zmyślonych historii od tego lepsze są filmy. Aaa i archipelag gułag łyknąłem, w #!$%@? ciężki temat. Czytasz i zapomnisz co było w poprzednim rozdziale
@misiek735: Jako osoba która bardzo dużo czytała radzę zacząć od czegoś prostego. Serio, nawet o psie który jeździł koleją. Jeśli masz wyrobioną wyobraźnię i czytanie nie sprawia Ci problemu to już według gatunku. Ktoś polecił Harrego Pottera i to też jest super wybór. To nie jest książka dla dzieci więc bez obaw. Dobrym pomysłem są jakieś nowelki i opowiadania, ale musisz podać gatunek.
Proste książki pozwolą Ci się wczuć, bardziej rozbudowane