Wpis z mikrobloga

Wiecie co najbardziej mnie wkurza w #kapitalizm ? Juz nawet nie te nierownosci , ze 1% ma wiecej niz 50% bo to chyba kazdy wie ale wszechobecne marnotrastwo w niby tak wydajnym systemie . Marnuje sie czas ludzi - zamiast popracowac 4h i isc do domu to musisz tyrac 8/10/12 bo kapitalista musi wyssac surplus labour . Zamiast zrobic urzadzenie dzialajace 20 lat robi sie buble rozwalajace sie po 2 bo hehe trzeba zarobic . Zamiast rozdac jedzenie potrzebujacym wyrzuci sie ja na zamkniety smietnik bo jeszcze a nuz ktos by nie kupil wtedy . Zadymic planete tlenkiem wegla doprowadzajac do globalnego ocieplenia zeby tylko zaoszczedzic pare $ .
#antykapitalizm
CzerstwaBulka - Wiecie co najbardziej mnie wkurza w #kapitalizm ? Juz nawet nie te ni...

źródło: comment_2K3UesJpbn52hVhOEjPXAvmLsgkYzBRf.jpg

Pobierz
  • 126
@CzerstwaBulka Jeżeli masz tak ciężka sytuację, że umrzesz bez pracy to logiczne, że bierzesz pierwsza lepsza i szukasz następnej. Jeżeli nie możesz znaleźć pracy za lepsze pieniądze to czas się nad sobą zastanowić. Ja np w zasadzie nie przestaje szukać pracy. W aktualnej jestem 3 lata i byłem już na kilku rozmowach ale warunki mi nie pasowały więc szukam dalej i uczę się czegoś nowego (nie programowanie) . Głównym problemem jest to,