Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 709
W ostatni weekend #rozowypasek znajomego powiedziała że wzięła by mnie na 3 miesiące na przeszkolenie i chodzilbym jak w zegarku xD powiedziałem jej żeby sobie swojego psa szkoliła i mój znajomy się obraził xD

Ona 43kg i 150wzrostu... Doprowadziła mojego znajomego do stanu że chłopak pije bezalkoholowe piwo i zawsze jeździ na imprezy samochodem

#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 50
  • Odpowiedz
Doprowadziła mojego znajomego do stanu że chłopak pije bezalkoholowe piwo i zawsze jeździ na imprezy samochodem


@zalogowany_jako: ahhh, ten kult #!$%@? się na iprrressssskach, jaka to zła kobieta, doprowadziła do tego że jej facet nie turla się zarzygany po podłodze albo przynajmniej nie ma problemów ze zdjęciem spodni zanim padnie śmierdzący do wyra.

Ja piję, różowy nie widzi w tym problemu ale wcale nie miałbym wiele przeciwko jakby postawiła mnie do
  • Odpowiedz
Moze niektorzy po prostu musza miec zalozony kaganiec, taka mentalnosc robaka


@DryfWiatrowZachodnich: Niestety, to nie to i dlatego zawsze mnie śmieszy te #!$%@? wannabe samców alfa teoretyków związków, którzy hehehhe najlepiej wiedzą jak się zachowywać w związku i zarzekają się, jak to nie dadzą się wcisnąć pod pantofel, a potem przychodzi co do czego i mamy gościa jak z postu OPa.

Naszym najsłabszym punktem jest to, że LOGICZNYM wydaje nam się,
  • Odpowiedz
@bezbekpol: zawsze prędzej czy później jest beka z takich lasek bo facetowi w końcu się napatoczy inna laska która go zmanipuluje tak samo jak ta. Kończy się to tym, że ja zostawia a szukanie kolejnego pantofla nie jest takie proste.
  • Odpowiedz
@krzywiecki-com:

facetowi w końcu się napatoczy inna laska która go zmanipuluje tak samo jak ta


tutaj masz rację

kończy się to tym, że ja zostawia a szukanie kolejnego pantofla nie jest takie proste.


a tutaj przeczysz sam sobie

Wam naprawdę się wydaje, że laska +30 z gówniakiem to będzie błagała o atencję pierwszego lepszego gościa, bo inaczej skończy na ulicy? Serio myślicie, że wy, mając +30 lat, będziecie uber gorącym towarem,
  • Odpowiedz
@bezbekpol: mieszasz tutaj dwa różne przypadki - samotnej matki 30+ z gowniakiem która szuka faceta (i to jakiego faceta znajdzie zależy od wielu czynników - jeżeli jest typową karyną to pewnie znajdzie typowego beciaka a jeżeli jest normalną, mądra kobietą która została samotna matka z losowego powodu to pewnie znajdzie też normalnego, mądrego typa dla którego dziecko nie będzie problemem) i laski 20+ która jest dynamiczną kretynką i akurat znalazła pewnie
  • Odpowiedz
Ona 43kg i 150wzrostu... Doprowadziła mojego znajomego do stanu że chłopak pije bezalkoholowe piwo i zawsze jeździ na imprezy samochodem


@zalogowany_jako:
Odzywka głupia, ale co nie tak z tymi proporcjami.

A zmiany podejścia do zdrowia gratulowac,:)
  • Odpowiedz