Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 709
W ostatni weekend #rozowypasek znajomego powiedziała że wzięła by mnie na 3 miesiące na przeszkolenie i chodzilbym jak w zegarku xD powiedziałem jej żeby sobie swojego psa szkoliła i mój znajomy się obraził xD

Ona 43kg i 150wzrostu... Doprowadziła mojego znajomego do stanu że chłopak pije bezalkoholowe piwo i zawsze jeździ na imprezy samochodem

#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 50
  • Odpowiedz
Uwielbiam takie typiary, myśli, że jak znalazła pantoflarza, to każdy taki jest. I to przekonanie o własnej zajebistości, jaka to fajna jest, że dręczy swojego partnera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@friboo: Takie suki się najlepiej gasi szownistycznymi tekstami. Pięknie takie się wtedy gotują, niczym młode ziemniaczki.
  • Odpowiedz
@niggerinthebox: Ja miałem bana na 3 lata albo lepiej :D Dopiero mój różowy sprawił, że mogliśmy się spotkać i w miarę porozmawiać. Nawet przyszedł się napić z nami. Niestety nie więcej niż jedno piwo, ale wiadomo, że go w końcu namówiliśmy żeby posiedział dłużej :D
  • Odpowiedz
@zalogowany_jako @foullyCE @niggerinthebox Btw mam, a wlasciwie mialem, takiego kolege, normalny, kumaty, wcale bez 0 doswiadczenia. Poznal dziewczyne, przyszla zone i przepadl. Zero wyjsc gdziekolwiek, potrafil sie na godzine odwolac ze spotkania ktore sam organizowal bo mu dziewczyna cos marudzila. Ostatnio jak z nim gadalem na FB to pisal ze chcial zrobić prawo jazdy ale go "przekonala" ze nie, bo kupuja chate.

Jak jakies 3 lata temu bral slub to jako jedyny
  • Odpowiedz
@foullyCE wlasnie najlepsze to ze ona go, podobno, nie gnoi, tylko ma bardzo niskie poczucie wlasnej wartosci i raczej smeci "niieee iddzz, zostannnn", a on jak ostatnia #!$%@? sie zawsze zgadza mimo iz wie ze zamkniecie sie w domu na wieki bez zadnej prywatnej czesci to nie jest dobry plan na zycie i zwiazek

Jeszcze scenka z jego slubu, on podchodzi pogadac na weselu ze swoimi goscmi, heheszki, fajnie, ona podchodzi, slucha
  • Odpowiedz
@zalogowany_jako: Z jednej strony bycie pantoflem to dno. No ale z drugiej strony alkohol potrafi zniszczyć życie i nie dziwie się laskom że przeszkadza im wiecznie pijany chłopak.


@K-S-: Aleś teraz dychotomią pojechał. Pomiędzy tym co opisałeś istnieje jeszcze takie wieeelkie środkowe pole z napisem "picie alkoholu w umiarkowanych ilościach dla dobrej zabawy".
  • Odpowiedz
Doprowadziła mojego znajomego do stanu że chłopak pije bezalkoholowe piwo i zawsze jeździ na imprezy samochodem


@barystoteles: piłem do tego zdania. Które wg mnie nie oznacza pantoflarstwa, a to, że dzięki lasce chłop dojrzał.
Ten tekst o fochu też można dwojako odebrać. Możliwe, że to op jest dziecinny i robił przytyki lasce gościa. Więc mu odburknął, żeby się do niej nie przypierdzielał. Nobody knowes. :)
  • Odpowiedz