Wpis z mikrobloga

  • 172
Dlaczego pojawia się na wykopie stwierdzenie, że kto z kobietą mieszkał ten się w cyrku nie śmieje?

Jakie najgorsze/najdziwniejsze zachowania kobiet poznaliście po zamieszaniu z nią? xD

I oczywiście w drugą stronę - #rozowepaski podajcie zachowania #niebieskipasek, które po zamieszkaniu z nim wyszły i okazały się ciężkie do życia xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 218
@wertum: u mnie listę przebojów zapełniali wspolokatorzy na studiach.
Składowanie w kuchni rzeczy, siedzenie w łazience godzinę rano i wieczorem, a drugi mycie się raz w tygodniu i noszenie o domu ciągle tych danych ubrań, pranie JEDNEJ pary skarpetek w wannie pełnej po brzegi lub puszczenie pralki z tylko jedna rzeczą.

Wspokokatorki były ogólnie znacznie mniej problematyczne.

Choć ogólnie przywary nie od płci zaleza tak naprawdę...
wszyscy ex byli skàpcami, musialam prosic sie 9mies o swiatlo w kuchni (byl elektrykiem), jak w koncu powiedzialam, ze nic juz w kuchni nie robie i on ma nam gotowac to tydzien obrazy majestatu i cichych dni, jak gotowal to specjalnie przesolil, spalil czy cokolwiek innego byle bym powiedziala "nie masz talentu, sama bede gotowac", on do snu lubil puszczac sobie YT, ja potrzebuje ciszy, po dwoch latach czekania az on zasnie
@wertum: zawsze jakaś kobieta mi się po chacie kręci. Kiedyś matka, potem różne dupeczki i ostatecznie teraz żona mi się zagnieździła. Niby różne miały przyzwyczajenia i skrzywienia ale z racji że tematy typu co gdzie ma być czy kiedy co robię ogólnie nie są dla mnie ważne to zawsze się dopasowuje... Dopóki mi pranie robią...
@wertum: a ja mam same złe doświadczenia z mieszkania z niebieskimi paskami. Nie wiem, może trafiłam tylko na takich dwóch delikwentów. Jeden nauczony że mamusia robi wszystko, więc miał autentyczny problem ze zrobieniem obiadu albo z pójściem do sklepu. Raz kazałam mu kupić sałatę w paczce pociętą to przyniósł mi taką w doniczce. Jeden jedyny raz kiedy myślałam, że pójdę siedzieć za morderstwo którego za chwilę dokonam to byl wtedy, gdy