Wpis z mikrobloga

@Mescuda: >brak zmartwień finansowych
na kazdym kroku ktos chce cie wyhooyac,asa spraw do ogarniecia itd
ludzie widza tylko bananowych chlopcow z postawionymi pedzlamibi mysla, ze tak wyglada cala warstwa posiadajaca, ze ich zycie to haj lajf i roohanie loszek z instagrama
  • Odpowiedz
@Mescuda: większośc piłkarzy pochodzi z biednych rodzin np. Jamie Vardy też. to co piszesz to zwykłe pierodły i majaki przegrywa. wystarczy zarabiac po 5 kobla na miesiąc we dwoje i stac Cię na egzotyczne wakacje co roku. Nie musza ci tego zapewniać rodzice ...
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko no tak we dwoje 5k to nic, tylko że ja nie mam i raczej nie będe miał kogoś takiego znaczy dziewczyny, vardy akurat jest z angli tam są profesjonalne szkółki i tam dba się o klase robotniczą, a nie jak u mnie na wsi, gdzie mam 100km do wojewódzkiego
  • Odpowiedz
@Mescuda: zamiawaj na ali express jakies gadżety i sprzedawaj na olx za 10 zł więcej. pewnie uda ci się wiecej zarobić niż u januszexa i zaoszczedzisz na dojazdach. wtedy mozesz mówić loszką ze prowadzisz biznes i ci wskoczą do łozka xD
  • Odpowiedz
@Mescuda: z praca u janusza i późniejszą biedą to różnie bywa bo jednak znam sporo osób, które z biedy wyszły, ale niezmienne jest jedno - praktycznie stracony okres życia 0-25 ktory mija na nauce i pracy
  • Odpowiedz