Wpis z mikrobloga

  • 9
@jdhue no właśnie problem polega na tym, że nie ma :p tam masz jakieś random zdjęcie bez żadnego źródła, a tu mi ksiądz już 10 lat temu na religii mówił, że każdy kto zagłosuje na PO ma grzech ciężki, bo jako partia nie sprzeciwiają się aborcji () i zakładam, że nie tylko u mnie były takie akcje. Dodatkowo myślis, że obecni uczniowie nie interesują się polityką?
  • Odpowiedz
@k_suchy: Mój znajomy, który studiował w Leeds, mówił mi, że tam się #!$%@?ą takie same historie.

Z resztą, podobnej narracji naucza się już na niższych szczeblach edukacji.

Generalnie, z tego co zauważyłem, Brytyjczycy mają swój specyficzny sposób rozumienia tego, czym jest lewica, a czym prawica.

Poza tym, moje wrażenie jest takie, że w dużej mierze, brytyjska dulyskusja polityczna, to dyskusja o michałkach, a nie poważnych rzeczach.

Jak to mówią - demokracja
  • Odpowiedz
@k_suchy w sumie nic fałszywego nie napisali. Póki co to konserwy nawet w Polsce promują agresję w stosunku do innych, otwarcie mówią o batozeniu czy nawet mordowaniu już nie wspominając o panicznym strachu przed innowacjami i próbują ustawa znieść homoseksualizm xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wioseneczka: z tymże to są poglądy polityka, a polityk jak sama nazwa głosi jest od tego, żeby politykować. Co innego propaganda w szkołach lepszym porównaniem byłaby religia w szkołach polskich czy propaganda w niemieckich, czy sowieckich
  • Odpowiedz
@zarowka12: no to wyprowadź nas z błędu o tym ciemnym średniowieczu :) Oczywiście średniowiecze nie zatrzymało zupełnie postępu naukowego, ale religijne zapędy mocno go ograniczyły.
  • Odpowiedz
@Aokx: zaraz zaraz.. ale rewolucja to jak rozumiem ma spalić tych majętnych na stanowiskach i wprowadzić rządy motłochu..
jesteś pewien że nie chodziło ci o kontrrewolucję?
  • Odpowiedz
@kshaq_ i tutaj lewacka mordo nie masz racji. Bo popieram bekę z polityków. Tylko nie dyskryminuje ze względu na partię. Dzięki za potwierdzenie, że jak ktoś nie myśli jak ty to jest elektoratem patola plus.
  • Odpowiedz