Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasami slysze, ze jakis tam znajomy znajomego, znajomy laski z #tinder czy w ogole gdzies przeczytam w internecie ze jakis gosc wyrwal jakas dziewczyne na #impreza, ze podrywal, ze poznal kogos. Dla mnie to jakas abstrakcja. Przeciez takie rzeczy sie nie zdarzaja. Jakim trzeba byc przystojjym i wybajerowanym zeby nie dostac kosza od laski ktora przyszla pewnie ze znajomymi na piwo. Uwazacie ze takie rzeczy sie zdarzaja czy jest to jakis margines? Ja nigdy nie mialem okazji nikogo poznac na miescie a wychodze czesto czy to na piwo czy na jakies eventy. Zadna dziewczyna sie do mnie nie usmiecha, nie zagaduje, zawsze myslalem ze to normalne #rozowepaski #zwiazki #seks #relacje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z takim myśleniem, to każdą kobietę możesz nazwać "blacharą". Oczywiście, że dla kobiet ważny jest status społeczny, bo daje im to poczucie bezpieczeństwa i komfort do zakładania rodziny. Mają tak również samice większości znanych nam gatunków zwierząt - wybierają partnera silnego i zaradnego. Jak ktoś jest ustawiony życiowo, to jest właśnie takim kandydatem. Powinieneś traktować to jako swój atut, który pomoże poradzić sobie z problemem nieśmiałości.
  • Odpowiedz