Wpis z mikrobloga

''I agree with most of it, only thing I disagree is your claim that fair skin Scandinavian guys don't do well in Poland.
I'm from Norway and I've been in exchange with my university in Poland and I had a blast, polish girls are the easiest girls in Europe by far.
Just give them some compliments, tell them you like them, agree with whatever bullshit they say and be nice but confident and you will get laid easily with multiple girls in Poland. They're quite dumb so they will believe everything you say.
Don't be an asshole with her, don't challenge her, don't slut shame her and you'll get your flag super easy.
I don't advice a polish girl for a long term relationship though....they're mega sluts, they cheat on their partners all the time and mentally they're very immature.
Once you fuck them, tell them you aren't interested in something more or make up whatever other excuse and cut all contacts for your own sake''

#przegryw #p0lka
twojastaratopredator12 - ''I agree with most of it, only thing I disagree is your cla...
  • 26
  • Odpowiedz
@Tussipini: Ja już się takich rzeczy nie doczekam, ale boli mnie to. Bycie przegrywem w takiej Holandii ma np taki plus, że chociaż holenderki nie rozkładają nóg przed każdym obcokrajowcem. A po drugie...coś mnie w tym boli jednak jak ludzie piszą takie komenty o naszych kobiet( wiem są w większości #!$%@? ale jednak uraża coś we mnie ).
  • Odpowiedz
@twojastaratopredator12: gość ma rację. P0lki są takie głupie, że myślą że ten no pewnie gošć z zachodu to przeciez nie może kłamać on naprawdę chce ze mną być bo tam są dobrzy chłopcy i się wyniosę z tej polski. A chłopaki soboe korzystają i fajnie. Byle cz*rnuchy nie zostawiały to swojego nasienia
  • Odpowiedz
@Tussipini: każdy by tak chciał, ale jak nie załatwisz jej indywidualnego i nie odetniesz od polskiego społeczeństwa to wchłonie wszystko z otoczenia. Niestety rodzice nie mają dużego wpływu a otoczenie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@twojastaratopredator12: u mnie (wieś w Polsce B) to jest powód do zazdrości przez inne dziewczyny nawet jak się jakiejś uda być zalaną przez obcokrajowca. Strasznie polepsza się wtedy standard życia takiej wiejskiej dziewczyny
  • Odpowiedz
@Mjau: Otacza cię mała część rzeczywistości, która jest ograniczona przez twoje przyzwyczajenia, lęki, miejsce zamieszkania itp. Możesz sobie uznawać że nic innego się nie dzieje na świecie, ale będziesz tylko pogarszał swoją sytuację.
  • Odpowiedz
@twojastaratopredator12: Najbardziej trzeba uważać nie na gości odwiedzajacych nasz kraj tylko na p0lki wracające z emigracji. Co robi p0lka zaraz po przyjeździe do UK? Znajduje sobie lokalnego faceta z chatą. A ponieważ Brytole na jakimkolwiek poziomie jednak sie szanują i wzięcie p0lki to dla nich potwarz niemal jak wzięcie sobie Turasa przez Niemkę, to p0lki są dymane przez lokalne odpady społeczne. Musicie się zastanowić czy chcecie być kolejnym użytkownikiem po kimś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Deno: ale ja dokładnie zaznaczyłem to, że z tego typu sytuacjami spotkałem się w konkretnym miejscu. Nigdzie nie powiedziałem że w całej Polsce tak jest więc ogarnij xd eot
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: no raczej nie xD Znam laski w okolicach mojego wieku (lvl 30) co nigdy nawet chłopaka nie miały i nie to, że są brzydkie, tylko po prostu nie rozumieją facetów, więc są np. skromne, przez co nie budzą zainteresowania. Taki gostek jak z podcastu idzie na dyskę, wyrywa lokalną szlaufę xD i się cieszy "oo jak łatwo". Przecież kuźwa dużo łatwiej jest przelecieć Amerykankę - te to dopiero nie mają
  • Odpowiedz
@Deno: jest. Polska edukacja stoi na #!$%@? poziomie. Ludzie, szczegolnie baby sa z natury leniwi. Kadra nauczycielska w większości jest zbudowana z kobiet. Uczennice uczace sie przez kobiety sa rozleniwione co sprawia ze polacy, a szczególnie polski to zwykli debile na tle europy. Ale będą soboe wmawiac jaki to mają wysoki poziom xD #!$%@? prawda. Jak zwylle tylko próbują leczyć swoje kompleksy narodowe
  • Odpowiedz