Wpis z mikrobloga

@push3k-pro: sprawdziłem podobne Whirlpoole w necie, to mogło być coś takiego:

Wymiary (GxSxW) 57,5 x 59,5 x 84,5 cm

czyli prawie kwadrat, a z tyłu pewnie jeszcze jakiś wąż wystaje.
Drzwi jakieś oszczędnościowe z PRLu to faktycznie mogło nie wejść.
@MiQ27: U mnie mama też wybierała, ale nie wzrokiem, a pod względem parametrów. Mój tata stał przy kasie i nie przeszkadzał. Jak to się stało, że moja mama wzięła pralke 45 cm, bo wie, że większej nie potrzebuje, ale za to z fajnymi funkcjami, dobrą gwarancją itd?
@push3k-pro: oj no ludzie są różni.
Może kobiecie nie przyszło do głowy, że ten model może się nie zmieścić w drzwiach, a też wzięła bo fajne funkcje i dobra gwarancja? Ja też bym się nie zastanawiał nad szerokością pralki ale gdzieś tam z tyłu głowy mam świadomość, że wszystkie drzwi w domu mam standardowe.
@Igrekpl: wczoraj gość tłukł parapety młotkiem bo mu lodówka do lokalu nie chciała wejść. @Ametystowy: babkę przenosiliśmy to w nowym mieszkaniu łóżko na wymiar nie weszło przez klatkę. Oczywiście typowy Polak producent. Wszystkie śruby umieścił pod materiałem bo go #!$%@? obchodzi co się później będzie z tym dziać. ( jak mnie #!$%@? to myślenie w narodzie ,, a co się martwisz, ty to będziesz robić"? )Musieliśmy wciągać na drugie piętro
@MiQ27 60, pralka ciut szersza xd


@Igrekpl: jaki to model pralki ze szerokosc i głębokość maja powyzej 60cm? bo chyba na zdjeciu widac jakas druga, mniejsza ¯\_(ツ)_/¯

dlaczego nie skuliscie fragmentu przy podlodze tylko woleliscie ja uniesc kilka cm nad ziemia?
@solutio a co by dało skucie przy podłodze jak nie mieściła się przez drzwi? :D brakowało jakieś 1.5cm/2


@Igrekpl: chodzi o to ze kawalek sciany przy podlodze nie jest skuty

poza tym nie odpowiedziales na moje podstawowe pytanie:

jaki to model pralki ze szerokosc i głębokość maja powyzej 60cm? bo chyba na zdjeciu widac jakas druga, mniejsza ¯_(ツ)_/¯