Wpis z mikrobloga

Mirabelki, Mirasy!

Nie ogarniam swojego piekarnika. Jak w nim cokolwiek piekę to para wodna dość intensywnie wylatuje ze szczeliny między drzwiczkami a panelem (pic rel). Aż leje się z nich woda...
#pytanie Czy to jest normalne, czy tak ma być?
Nigdy wcześniej nie spotkałem się z podobnym zjawiskiem w piekarnikach.
Piekarnik nowy, do zabudowy Amica EB6521 Fusion...

Plis halp!

#nieogarniam #pytaniedoeksperta #piekarnik #gotowanie #kuchnia #problem #amica #dieta ala #frytki #trudnesprawy #kiciochpyta #zwiazki z #agd
zulimazuli - Mirabelki, Mirasy!

Nie ogarniam swojego piekarnika. Jak w nim cokolwi...

źródło: comment_kT0ydqstRk7wjDPj1aFevHndJzLX4VS1.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@shadowsniper: Pierwszego dnia wygrzałem piekarnik na max przez godzinę (zgodnie z instrukcją). Może powinienem to zrobić raz jeszcze... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie za bardzo wiem, gdzie mam szukać tego wylotu. Aktualnie piekarnik stoi jeszcze bez zabudowy, także każdy wylot jest wolny.
  • Odpowiedz
Sprawdź zatem czy uszczelka dolega piekarnik musi być wypoziomowany co to odcinki Sprawdź również czy wiatraczek u góry na samej żarówce na pokrętło też powinien są obracać. Może jest tak że założyli odwrotnie wirnik i zamiast wyciągać powietrze z piekarnika próbuję wtłoczyć je z powrotem. Przełóż piórko albo rękę do szczeliny wylotu górnego wiatraka Jeśli będzie dmuchał to znaczy że wszystko jest w porządku Jeśli będzie próbował zasysać powietrze to jest to
  • Odpowiedz