Wpis z mikrobloga

#bieganie #ultramaraton #biegigorskie #ultratrail

Mirki jest bardzo dobra okazja na buty trailowe Columbia Trans Alps F.K.T II w cenie 210zl

Aktualnie dostepna rozmiarowka pic rel.

https://www.zalando-lounge.pl/campaigns/ZZO0VSJ/categories/6499422/articles/ZZO0T8H07-G00

Zeby uzyskac cene 200zl +10zl za wysylke trzeba uzyc tricku z zapisanie sie do newslettera:
1. Zakladamy konto na zalando.pl
2. Czekamy na potwierdzenie rejestracji na maila i potwierdzamy
3. Wchodzimy na zalando-lounge.pl i logujemy sie tymi samymi danymi na ktore zalozylismy konto na zalando.
4. Potwierdzamy rejestracje i powinien nam od razu wyskoczyc kupon rabatowy, bedzie rowniez dostepy w zakladce konto "moje kupony". Kupon obniza cene o 40zl od towarow za bodajze 160zl i wiecej.
5. Kupujemy.
6. Za pare dni cieszymy sie jak glupi z okazyjnie kupionych butow biegowych.

Mialem pierwsza wersje tych butow i sluzyly mi wiernie bez wiekszych sladow zuzycia ponad 1k km. Niestety z wlasnej glupoty zajechalem zapietek i pomimo naprawy wlasnej a potem u szewca, nie dalo sie ich uratowac ()
PurpleHaze - #bieganie #ultramaraton #biegigorskie #ultratrail 

Mirki jest bardzo ...

źródło: comment_4t2598NvmhIxsZgV8UyYFdDnq6SkWBBF.jpg

Pobierz
  • 32
@PurpleHaze: Masz może porównanie numeracji do Hoka? Od nich mam 44 i zastanawiam się czy te trzeba byłoby brać mniejsze, czy takie same? Nie znam numeracji Columbia...(edit: rozmiarówki)
@chuckd: https://sklep-columbia.pl/buty-biegowe-meskie-trans-alpstm-f-k-t-ii-549096.html#tab-sizetable

Hoka cliftony mam 42 2/3 to jest 27cm, te columbie mam 42 i to jest tez 27cm. Stope mam lekko mniejsza niz 26cm i oba modele sa akurat z odpowiednim luzem.

W tej grupie (ultrarunning polska) jest dyskusja wlasnie o tym modelu i rozmiarowce. Ale tam trzeba chyba miec zaproszenie, zeby ogladac tresc, nie znam sie na FB.
https://www.facebook.com/groups/1492819394288254/permalink/2511279769108873/
@PurpleHaze: No właśnie coś chyba mają popieprzone z rozmiarówką EU - ja biegam zwykle w 47 i więcej, zamówiłem Montraile US 12.5 czy 13 i to jest wg nich 45.5 - ale pasowały jak złoto.
@PurpleHaze pojawiła się nowa kampania na zalando i doszło sporo ciekawych modeli. Chyba się na coś skuszę. Widze że masz podobny rozmiar stopy, masz porównanie z adidasem? Tam mam zazwyczaj 42 (wkładka ok. 27cm).
@nohtyp_ polecają masochist IV. Ja szukam czegoś w miarę uniwersalnego na leśne ścieżki, lekki asfalt i góry. Nie wiem czy coś takiego znajdę ( ͡º ͜ʖ͡º) O znalazłem, Model variant xsr to taki allterrain :) chyba z ciekawości stestuje
@dawidm86: @nohtyp_: masochist ponoc te dalsze modele sie troche popsuly, natomiast caldorado i bajada sa calkiem niezle.
Chyba caldorado bym polecal jako najbardziej uniwersalne buty.

Co do adidasow, to mam w domu response trail boost juz mocno zajechane i jest 42 2/3. Ja ogolnie kupujac buty do biegania patrze na rozmiarowke japonska, japonce sie nie #!$%@? i ich rozmiar to sa po prostu centymetry.
Jesli but jest w rozmiarze jp