Wpis z mikrobloga

I znów, jak co roku to samo. W dniu najważniejszego święta państwowego Polaków, zamiast wspólnie cieszyć się z tego co to święto dla nas znaczy (albo raczej powinno znaczyć), kłótnie i spory.

Jedni wyzywają drugich od faszystów i kiboli a drudzy od lewaków i dewiantów. Nie cieszą się z tego że możemy dziś mówić po polsku, tylko chcą udowodnić tym drugim że ich wizja patriotyzmu, kraju i społeczeństwa jest najlepsza.

Wykop jest tutaj najlepszym przykładem, całe gorące zasrane wrzucaniem na tych innych. Cholernie to przykre.

#11listopada #marszniepodleglosci #polska #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow #przemyslenia #niepopularnaopinia
  • 14
@Richyrich: jakie prowokacje? biedne łyse karki zawsze są prowokowani do wyzywisk obelg i #!$%@? policjantów? wystarczy spojrzeć na te pyski które nie grzeszą procesami myślowymi żeby zauważyć że to nie są biedni, uciemienżani obywatele a zwykłe bandziory a ty broniąc tego zniżasz sie do poziomu tych troglodów ¯\_(ツ)_/¯
@Wolollolollo Że niby marsz organizują faszyści XD no odkąd faszystka w rozumieniu niektórych znaczy kogoś, z kim się nie zgadzasz no to XD pokaż mi w takim razie jakie to organizacje fsszystowskie są, pokaż mi tych faszystów w 100 tys tłumie. Z tego co wiem faszyzm w każdym kraju Europy jest zakazany, więc trochę jakbyś miał lekkie urojenia ;) To są faszyści?
źródło: comment_updOuJtIxwLhY1Z4eXQQwV8GrWxo6qlW.jpg
@McWozniak Pokaż mi te bitwy z policją XD tak się składa, że łyse karki i normalni ludzie z rodzinami których na marszu była większość jedynie wyrażali zadowolenie jak policja usuwała z marszu ludzi którzy realnie prowokowali i łamali prawo na rondzie de gaulle'a, a później ze strony całego marszu było słychać "pozdrawiamy policję" i to bez żadnej szydery tylko szczere pozdrowienie.
@Richyrich: Sorki, Mówiłem o Wrocławiu, i myślałem że do tego nawiązujesz mówiąc o prowokacjach bo tam się działy burdy a nie w Warszawie, a tak ogólnie to wiem że na tym marszu większość to normalne rodziny które nie skandują jakiś #!$%@? haseł, i sam kiedyś chciałbym pójść w tym marszu ale szkoda że jest prowadzony przez patologie z ONR :(
@Richyrich: Czemu stosujecie ten idiotyczny argument z dziecmi? Przecież to nie 7latkowie go organizują tylko polskie odpowiedniki Forza Nuvo, które absolutnie jawnie charakteryzuje się jako faszyści. Tu nie chodzi o to, ze jest ich mało, tylko o to, że są na oficjalne zaproszenie organizatorów MN
@McWozniak To zapraszam, ja byłem i nie mam żadnych negatywnych odczuć. Osobiście szedłem w bloku konserwatywnym, przekrój wieku to starsi ludzie i bardzo młodzi, średni wiekiem mniej. Atmosfera bardzo przyjazna, wspólne śpiewy patriotyczne (rozdawali spiewniki), rozmowy z ciekawymi ludźmi (było to połączone z ruchami monarchistycznymi, bardzo interesujący ludzie z ideą), tak samo rodziny i ludzie, których codziennie na ulicy spotkasz, w pewnym momencie też wspólne odmówienie różańca. W tłumie idzie 100 tys
@Wolollolollo Dobrze dobrze kłamczuszku. Większość całego marszu to ludzie, których normalnie spotykasz idąc ulicą, robiąc zakupy czy załatwiając sprawę w banku. Osoby starsze, rodziny z dziećmi i pary, nawet rodziny murzynów z polskimi flagami się pojawiły. Są tam skandowane przede wszystkim hasła niepodległościowe, podkreślające przywiązanie do Polski, ale oczywiście znajdą się bardziej kontrowersyjne jak np te odwołujące się do historii ruchów antykomunistycznych. Faszyzm jest w Polsce zakazany, ONR i Ruch Narodowy wielokrotnie
@Richyrich: I znowu retoryka z cyklu "odnoszenie się do rzeczy nie związanych z tematem". Liderzy FN to osoby charakteryzujace sie jako spadkobiercy Benito, ONR zaś odwoluje się stale do tego przedwojennego odpowiednika. Liderzy MW często jawnie okazują pogardę dla innych grup etnicznych, wyznaniowych i seksualnych, co jest jednym z ramion faszyzmu/nazizmu. Marsz sam w sobie jest super sprawą, tylko po kiego grzyba promowanie tam skrajnej prawicy, obrażanie TVNu, policji, opozcji i
@Wolollolollo XDDD dobra tkwij sobie w swoich urojeniach, ja Ci będę podawał fakty a ty swoje ideologiczne wymysły. Powtórzę jeszcze raz, jeśli w Polsce albo we Włoszech działa organizacja faszystowska to leć do prokuratury albo do UE. A no chyba, że to tylko twój wymysł, to po prostu zamilknij i nie siej dezinformacji.