Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hedage: nie generalizowałam, myślę, że gdyby to przełożyć na szarych przechodniow to wyniki (niestety) mogłyby być podobne
  • Odpowiedz
@adultowo: Bo myślę, że założenia tej wiary są takie, że złe chwile w związku są warte przeczekania tylko w określonych sytuacjach, czyli np. - jak ktoś nie ma innej opcji, a związek generalnie jest dla tej osoby korzystny - to będzie bardziej zdeterminowaną osobą by przetrwać cięższą chwilę. Ale gdyby partner nagle byłby oszpecony NA STAŁE - to wówczas dla większości ludzi taki związek nie zapewniałby odpowiednich korzyści by w niego
  • Odpowiedz
@adultowo: oczywiście że może być w jakiś sposób biepełnosprawna ale co z tego za miłość jeśli jesteś z osobą która kompletnie ci się nie podoba, uważasz ją za obrzydliwą ale jesteś z nią bo Bóg tak każe xd
  • Odpowiedz
@Thachi: Nie porównuj ludzi do zwierząt. Chociaż człowiek to też zwierzę, ale zwierzęta nie są ze sobą dla pieniędzy, dla tego, że ktoś to ładna sarenka itp. To tylko człowiek skomplikował swoje życie, a szczególnie miłość do tego stopnia, że ktoś musi mieć kasę, ładnie wyglądać itp.
  • Odpowiedz