Wpis z mikrobloga

@Larsberg: Pamiętam jak w gimbazie miałem gówniany komputer i grałem w jakieś gry w 20fps na najniższych możliwych ustawieniach i się cieszyłem, że mi gra chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednocześnie słyszałem jak bananowy dzieciak z klasy w kółko bóldupił, że mu najnowszy Need For Speed się lekko tnie na maksymalnych ustawieniach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A teraz jak takie Call od Duty waży 175 GB to niby nie? xD


@Larsberg: yy nie, nie masz dysku 10TB? przecież to tanie jest xD

1-2TB ssd na jakieś wymagajace szybkiego dysku rzeczy i 10TB na śmieci to chyba norma
To o czym piszesz chyba odnosi się do gier od EA typu Battlefield.


@Larsberg: A nawet nie bo taki Bad Company 2 czy Battlefield 1 mają zajebistą fabułę singlową. Oczywiście, przerysowaną. Ale czuć tą wojnę, czuć ból postaci, czuć śmierć i beznadzieję dookoła nich.

na multi to grają zjeby albo dzieci

@korni007 : Na multi nie grają ludzie bez przyjaciół i ci co mają skilla wystarczającego botom na easy ( ͡
@Larsberg: ja przeszedłem gta iv na pentiumie IV 2.8Ghz na northwoodzie, 1GB ramu DDR1, i Radonie X1650pro na pamięciach DDR2. Były spadki do 4-7fps.. jak trzeba było pojechać na drugi koniec miasta to brałem taxi i przeskakiwałem. Najważniejsze że podczas misji było nawet i 25, średnio wychodziło 14-17 o ile pamiętam. Albo taki trick kamera bardziej do góry i też więcej klatek było. A jak zrobiłem rozróbę tj deszcz, i wybuchające
@Larsberg: W najgorszych warunkach przeszedłem chyba SW: The Force Unleashed. Athlon64 3200+ do tego chyba 1GB RAM i GF7600GS. Żeby wyciągnąć trochę więcej klatek, w sterownikach ustawiałem ręcznie LOD tak niskie że zamiast tekstur miałem połacie jednokolorowych rozmazanych płaszczyzn. Gra i tak działała w zwolnionym tempie, więc przejście zajęło mi tak dwa razy dłużej niż normalnie.