Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Stało się, rzuciłem wypowiedzeniem w #praca bo dostałem w spadku mieszkanie w innym mieście i chcę się tam przenieść z rodziną. Problem w tym, że mam okropnego stresa związanego ze zmianą pracy. Normalnie w brzuchu mnie skręca, nocami mam koszmary. Boję się, że mnie nie zechcą, że sobie nie poradzę i tym podobne rzeczy, czyli mam małą wiarę w siebie.
Do tej pory robiłem jako informatyk w małej firmie, była fajna przyjazna atmosfera, roboty dużo nie było, poustawiałem sobie system tak, że był praktycznie bezobsługowy i przez 8 lat nie miałem poważnego przestoju. Niestety w nowym miejscu raczej tylko korpo a tam dział IT ma chyba bardziej skomplikowane te systemy? Jak ogólnie wygląda praca w korpo nie tylko w dziale IT ale takim typowym? Serio to jest taki teatrzyk, troche jak wojsko?

Mam w piątek rozmowę pierwszą w jednym dużym zakładzie i to też mi spać nie daje... Nawet na juniora mogę iść, ale nie ma takich ogłoszeń :(

#informatyka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 5