Wpis z mikrobloga

@ormek masz na myśli Skarsta z Ikea? Te które oglądałem było bardzo niestabilne. Może to kwestia słabego złożenia egzemplarza z wystawy ale zniechęciło mnie to do zakupu.
@pwl_: w jakim celu ta zmiana wysokośąci? kwestie zdrowotne czy cos innego? bo ja tez kombinowałem zeby miec od czasu do czasu trochę ruchu i "zainwestowalem" w konkretny ruch zamiast pracę na stojąco, w moim przypadku zaczalem pracowac w systemie pommodoro (czy jako to się nazywa) i te 5 min przerwy to jakies chodzenie plus przysiady, a dluzsze 15 minutowe to jeszcze wecej cwiczen (czasem skakanka) - dla mnie mega spoko
@pwl_: akurat w tym tygodniu przyszło moje nowe biurko, też regulowane elektrycznie. Kupiłem ten stelaż: https://komfortowebiuro.pl/sklep/sr20w-stelaz-biurka-stolu-z-elektryczna-regulacja-wysokosci-blatu/
Łatwy w złożeniu, wydaje się solidny, siłowniki pracują bardzo ładnie, dużo lepiej niż to co miałem kiedyś w biurku w pracy. Co do trwałości to jeszcze nie wiem, gwarancja jest na dwa lata. Blat zamawiałem również z tego sklepu, płyta docinana na wymiar (mam 190cm x 75cm). Za wszystko zapłaciłem 1944złote, póki co jestem zadowolony
@pwl_: Mam to biurko od 2 lat, 2 monitory. Ciężko się do czegoś przyczepić. Jeśli bym kiedyś zmieniał to tylko na elektryczną regulację.
Musiałbym siadać na blacie żeby naruszyć stabilność.
Polska fabryka wuteh wprowadziła ostatnio biurka z elektryczna regulacja w Ok. 1800zl. @pwl_ Jak coś pisz priv to mogę Ci coś więcej podesłać
@piosl: a dobrze, bez zastrzeżeń. Wszystko działa, polecam :)
Miałem farta, że kupiłem przed wybuchem pandemii w Polsce, bo od marca non stop pracuje z domu, wiec takie potężne biurko się przydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Panowie dopiszę się do tematu. Ostatnio ze względu na przytłaczającą ilość pracy z domu (w zasadzie w biurze nie byłem ponad pół roku) stwierdziłem, że trzeba zadbać o komfort pracy w domu. Na pierwszy rzut poszedł fotel- IKEA JARVFALLET (jest ok, fajerwerków też nie oczekiwałem jak na 400zł z promocji). Później uznałem, że biurko z regulacją wysokości też się przyda. Przeglądnąłem ofertę IKEI w sklepie stacjonarnym i nie potrafiłem uznać różnicy cenowej
Polska fabryka wuteh wprowadziła ostatnio biurka z elektryczna regulacja w Ok. 1800zl. @pwl_ Jak coś pisz priv to mogę Ci coś więcej podesłać


@wam0: szukam i nie mogę znaleźć informacji o dopuszczalnym obciążeniu, a z szukania innych stelaży wiem, że duże róznice są typu od 70 do 160kg. Słabą strone pod względem informacji ma wuteh :(