Wpis z mikrobloga

Hejka, przepraszam, że ostatnio nic nie pisałem o #donislawyerbamatetycoon , ale brakowało mi czasu, gamedevem zajmuje się hobbystycznie. Pracowałem dużo nad system ocen yerby, czyli nad jednym z kluczowych elementów gry, naszą yerbe będą oceniały 3 osoby: Wojciech Stopa, Donislaw, Yerbus IV. Każdy recenzent ocenia inaczej (Wojciech Stopa jest najbardziej surowy, Yerbus IV normalny, a Donislaw pobłażliwy( ͡° ͜ʖ ͡°). Oprócz tego każda ocena ma dozę losowości.. Na początku ustawiamy sobie skupienie na pobudzenie/odświeżenie, później wybieramy skupienie na yerbie/dodatku1/dodatku2, a następnie na smaku/aromacie/zapachu. No i przychodzi czas na recenzje w skali 1/10. Być może Wasza yerba przeszyje stopy Wojciecha albo... Stanie się coś innego :-} #donislawdev <--- Obserwuj
Oprócz prostych recenzji doszedł też system dłuższych recenzji, tam mamy informację co zrobiliśmy źle, a co dobrze (system podpowiedzi), dodałem też nowe dodatki: Lapacho, Catuaba, Ilex Giuyasa, Boldo. I wiele więcej, Na gifie widać tło gry.
Discord O grze i yerba mate <-- Discord Gry

--------------------------------------------------ZAINTERESOWANY? OBSERWUJ----------------------------------------------
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista<--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Facebook <--- sprawdź
Twitter
Newsletter (bez spamu, ważne info i informację o premierach gier).
Discord O grze i yerba mate
*W przyszłości planuję robić rozdajo Yerba Mate Tycoon na swoich social media + na autorskim tagu.

Pełna lista zmian:


Czym jest Yerba Mate + O czym jest gra?


#donislawdev #gamedev #yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub
Pobierz DonislawDev - Hejka, przepraszam, że ostatnio nic nie pisałem o #donislawyerbamatetyc...
źródło: comment_37uoxVjQpBQMic8cMztYMob3zhepoRfb.gif
  • 6