Wpis z mikrobloga

Wszyscy teraz jacyś z problemami psychicznymi, samotni, jęczą na tych mikroblogach bez końca. Wszystkie dzieci mają autyzm, aspergera i inne takie. Dom wariatów.

Się trzeba #!$%@? oderwać czasami od monitora i pójść do lasu, na spacer jakiś, a nie #!$%@? non stop przed ekranem, mózg zlasowany.
  • 49
@Rarcin_Mogala: Tak, jak pokazuje wiele aktualnych badań, wpływ lasu na mózg jest bardzo pozytywny. Składa się na to wiele czynników - od śpiewu ptaków, poprzez naturalne kolory i głębia otoczenia, aż do zwykłego dotlenienia. Dochodzi do tego wyciszenie i uspokojona koncentracja. Nie wyobrażam sobie nie wyskoczyć do lasu albo parku przynajmniej raz w tygodniu. Baterie ładują się jak szalone. Zabieram ze sobą też dzieci, które uwielbiają grzebać w ściółce, budować szałasy
@mug3n tylko skąd wziąć człowieka albo zwierzę na ten spacer? Zwierzę ze schroniska, ale to daleko, a z jazda autobusem mam ciężko przez fizyczne dolegliwości.
Mi matka powiedziała, że jest lek na Aspergera, tylko zapomniała nazwy i od kilku miesięcy nie może jej znaleźć/ przypomnieć sobie.
@push3k-pro jeśli chodzi o samobójców, to las może tylko zaszkodzić. Ja się zwracam do osób smutnych i zmęczonych. W przedszkolu dzieciom doszukują się jakichś obszarów autyzmu a większośvi wystarczyłoby ograniczyc trochę bajki.