Wpis z mikrobloga

@Mysterylan latarni wskazał mi lewicę na 1 miejscu, ma prawo wiedzieć, w skali kraju pokazywał różnie, ale u mnie w mieście głównie byli to ludzie z SLD. Koalicja nic sobą nie prezentuje szczególnego, a PSL i konfederacja to nie jest moim zdaniem oczywisty wybór. I tak o, masz przykład.
co wy tak na lewicę żarem sracie?


@Danicen: bo konfederaci to wolnosciowcy calkowicie przeciwni dyktaturze pisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No chyba ze chodzi o cos innego niz wsciekly kapitalizm...
na konfederację, żeby mieć katoliban, jeszcze więcej godzin religii w szkole, najlepiej obowiązkowe, jeszcze więcej hajsu przeznaczać na kościół z publicznych pieniędzy


@night_witch95: nie wnikam zupełnie w dyskusję, tylko krótkie ad vocem: #!$%@? mówcie, że ruska agentura, mówcie, że szuralicja, że płaskoziemcy, spoko. ale #!$%@? mówić, że konfa jest za OBOWIĄZKOWĄ RELIGIĄ, wydawanie WIĘCEJ HAJSU Z PUBLICZNYCH PIENIĘDZY (na kosciol czy #!$%@? na cokolwiek), to trzeba być albo głupim, albo upośledzonym
@Mysterylan nie rozumiem jak można na lewicę głosować w Polsce ,kraj jest dekady do tyłu dlatego że. Była komuna .Komunisci wymordowali cała inteligencję spora część armi krajowej ubecja ,opresja .Przykład współczesny Wenezuela .nadal głosują na marksistów bo tym razem socjalizm wypali ,brak słów dla mnie jesteście podludźmi
@night_witch95: Nie zauważyłem, żeby ktoś za rządów PO zakładał kaganiec (oczywiście PO jest lepszym wyborem niż Lewica, której celem celem jest redystrybucja dochodu i przyciśnięcie lepiej zarabiających, którzy mają utrzymać pozostałą część społeczeństwa). Może zacznij zarabiać, spójrz na swój pasek wynagrodzeń i szybko przestaniesz bajki opowiadać.