Wpis z mikrobloga

Dla kobiet dzisiaj przeciętny facet z wyglądu jest minimum od 6.5/10 i można go nazwać (highest tier normie) co najmniej, bo przez postęp technologiczny i ciągłe promowanie przez pop kulturę, social media, tzw hipergamia u kobiet tak mocno wzrosła w górę, że powiedzmy za dekadę minimalny wzrost u mężczyzn, oraz aparycja twarzy w doborze do związku i normalnej relacji koleżańskiej będzie wymagana tak gdzieś od 7-8/10 z twarzy i 185cm wzrostu. Młode pokolenie urodzone w 2000r mają na spokojnie 190cm wzrostu i coraz mniej widać innych problemów z twarzą, włosami i trochę jest to przykre, ale wymagania u kobiet poszybują jeszcze bardziej w górę i będzie trzeba się liczyć nie tylko z dobrą mordą, ale i wysokim statusem społecznym, oraz materialnym.
Wracając do sedna problemu z ciekawości znalazłem fanpage na fejsie pod tytułem "Ciekawie brzydcy mężczyźni", w którym kobiety zamieszczają zdjęcia znanych, bądź mniej znanych mężczyzn z różnych sesji, filmów etc. Większość komentarzy są podzielone, ale przy normalnych facetach z wyglądu, tak przynajmniej od 6-7/10 kobiety piszą o nich, że są brzydcy, obrzydliwi, obleśni. Dla mnie jest to przerażające zjawisko, że skoro tak dobrze wyglądający nie są zbyt pożądani u kobiet, to trzeba się zastanowić czym właściwie jest chłopak, w którym zamieściłem zdjęcie w prywatnej wiadomości. Ja wyglądam bardzo podobnie, mimo zadbania dalej jestem genetycznie brzydki i staram się jak tylko mogę, ale to jest za mało. Anon, co by nie zrobił dla siebie to i tak będzie na przegranej pozycji, i wiele razy można zaobserowac, jak taki zagaduje do dziewczyny, pytając o godzinę, czy jak dojechać do wybranego celu i później dostaje pogróżki pod pretekstem (MOLESTOWANIEM!!) bo miał tylko szczelność zapytania o godzinę, nic więcej. Na screenie dokładnie widać, jakby kobieta zareagowała na zdjęcia brzydkiego i niestety najgorszy scenariusz się właśnie realizuje. Nie dość, że na tinderze przeciętny facet ma ledwo 10 par, a taki brzydki całkowicie nie ma żadnego zainteresowania, żeby jakąkolwiek zainteresować charakterem, zainteresowaniami, jeśli na samym wstępie jest odrzucany i nie tylko w tej apce, ale ogólnie w życiu. Najciekawsze, że przez sztuczne pompowanie ego grubej-brzydkiej kobiety na fejse, instagramie itp social media (ona wmawia sobie, że STAĆ MNIE NA KOGOŚ LEPSZEGO) i tym samym całkowicie odrzuca brzydkich anonów w swojej lidze atrakcyjności fizycznej, czekając na idealnego, atrakcyjnego faceta od 7-8/10 zwyż. Teraz według statystyk jest sporo prawiczków i liczba ich cały czas rośnie, więc może to oznaczać katastrofę dla społeczeństwa w niedalekiej przyszłości.

#rozwojosobistyznormikami #tinder #rozowepaski #zalesie #zwiazki #psychologia #wzrost
#takaprawda #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #blackpill
Piasqun - Dla kobiet dzisiaj przeciętny facet z wyglądu jest minimum od 6.5/10 i możn...

źródło: comment_yDhZU9uab4KBLbJIOrBvRadKeEpSuDwo.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
@Piasqun: ten fanpage idealne potwierdzenie hehe wymysłów przegrywów.
Nierozeznanym w temacie: jak nie trudno się domyślić rzekomo ciekawymi "brzydalami" są goście 8+/10.
Odpowiedz założycielki strony to czysty blackpill
Osobnik poniżej 4/10 w oczach kobiety to creep, oblesny morderca
  • Odpowiedz
@NieMaSzans: Baby starego pokolenia brały każdego, który przynajmniej był w miarę normalny i nie wyjeżdżały tak często do innych miast, więc matki młodych loszek mogą pozazdrościć, że mają tak łatwy dostęp do chadów na gówno apkach, typu tinder i mogą przebierać bez końca, co w młodości matek nawet to się nie śniło.
  • Odpowiedz
Jesteśmy tylko zwierzętami i w stadzie nie każdy samiec kopuluje. Romantyczne filmy tworzą mężczyźni i jest to tylko sprzedawanie iluzji jak narkotyki.

Najbrutalniejsze walki toczą szympansy właśnie o przywództwo w stadzie, bo bycie liderem daje wiele przywilejów, przede wszystkim bezwzględne pierwszeństwo w wyborze partnerek seksualnych i nieograniczony do nich dostęp. Tej zasadzie podporządkowują się wszystkie szympansy, niezależnie od płci. – Zaskakujące jest to, że brutalność dominujących samców samice akceptują także poza okresem
  • Odpowiedz
@Piasqun: Nie będzie żadnej katastrofy, laski spędzą 20tke ruchając się z łobuzami, 30tke polując na wysokiego beciaka. A przegrywy różnie, część będzie płakać w 4 ścianach do końca swoich dni, część ogarnie że płakanie nad laskami nic nie da i pójdzie na dziwki, najwięcej z nich zostanie beciakami jak wbiją późną 30tke.
  • Odpowiedz