Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam już 21 lvl i nadal jestem prawiczkiem. Nigdy nie byłem w żadnym związku i nie trzymałem nawet za rękę.
Ostatnio zastanawiam się nad udaniem się do #roksa
Jest jednak jeden problem: ze względu na niski wzrost (174 cm) i brak zarostu jestem nadal proszony o okazanie dowodu osobistego przy kupnie alkoholu.
Czy diva również będzie mnie w ten sposób legitymować albo pytać o wiek?
Obawiam się, że coś takiego zepsułoby mi całe spotkanie.
#divyzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 49
@AnonimoweMirkoWyznania: Idź, jak będzie miała wątpliwości co do wieku to jej pokażesz plastik i tyle, uwierz że im też zależy na tym żeby nie mieć problemów. Poza tym przeczytaj forum.garsoniera dla Twojego miasta i idź do kogoś polecanego najlepiej 30+
@Point6: gdyby op w przyszłości sobie znalazł dziewczynę i ta go zapyta o poprzednie doświadczenia,to co powie że pierwszy raz zrobił to za pięniądze?jestem w twoim wieku opie i masz jeszcze w #!$%@? czasu na rozkmnienie sobie ruchania,gdyby ci się nie udało przed 30 wtedy uderzaj do takich przybytków
@neXes: co jest złego w pierwszym razie z diva?
Ja miałem właśnie taki i wspominam zajebiscie do dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°).

zapyta o poprzednie doświadczenia,


@neXes: to powie że kiedyś miał dziewczynę i tyle, chyba o nazwiska nie będzie nikt wypytywał.

@AnonimoweMirkoWyznania: musiałbyś wyglądać naprawdę jak gimnazjalista, a poza tym diva jest tam dla Ciebie, nie ty dla niej. Ona chce zarobić pieniążki, nie
@TestoDepot @Point6: wpływ na psychike zależy od jej ukształtowania,jeżeli rzeczywiście nie będzie mu to przeszkadzać to niech idzie ale niech wie że jakby nie wybrzydzał to spokojnie znalazłby dziewczyne na tinderze w swojej okolicy od której zaznałby trochę uczuć podczas zbliżenia zamiast takiej zwięrzęcej kopulacji za pięniądze z divą
jakby nie wybrzydzał to spokojnie znalazłby dziewczyne na tinderze w swojej okolicy


@neXes: guzik prawda. Jeśli nie jest przystojny to nawet na żywo będzie mu trudno, a co dopiero przez Internet.

od której zaznałby trochę uczuć


@neXes: tinder i uczucia? Przecież to jest aplikacja głównie na jednorazowy seks, gdzie ty tam masz uczucia?
To samo jak nie lepiej będzie miał u prostytutki - nie dość, że może obejść system i