Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam już 21 lvl i nadal jestem prawiczkiem. Nigdy nie byłem w żadnym związku i nie trzymałem nawet za rękę.
Ostatnio zastanawiam się nad udaniem się do #roksa
Jest jednak jeden problem: ze względu na niski wzrost (174 cm) i brak zarostu jestem nadal proszony o okazanie dowodu osobistego przy kupnie alkoholu.
Czy diva również będzie mnie w ten sposób legitymować albo pytać o wiek?
Obawiam się, że coś takiego zepsułoby mi całe spotkanie.
#divyzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 49
@Solstafir: No cześć fantazji jest na luzie do spełnienia z regularnymi divami.
Jakieś grubsze/dziwniejsze rzeczy też, może nie znajdziesz tego na roksie, albo będzie trudno, ale sednem jest, że za pieniądze można wszystko. Zawsze znajdzie się jakaś zdesperowana różowa, która pilnie potrzebuje kasy i będzie zdolna robić różne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogółem o prostytucje i możliwości realizacji różnych fantazji za hajs jakie ona daje się
No cześć fantazji jest na luzie do spełnienia z regularnymi divami.


@TestoDepot: Szczególnie takie fantazje jak:
- seks z niemytą laską
- seks z owłosioną laską
- seks z śmierdzącą laską
- seks z kłodą
- seks z laską z celulitem i rozstępami
- seks z laską o wyjątkowo szpetnym ryju
- seks z chorą laską
- podarowanie lasce kilku stówek po czym #!$%@? czym prędzej ciesząc się że nie trzeba
@Solstafir: byłeś kiedykolwiek u dobrej divy czy tak tylko #!$%@?? Albo byłeś raz i po prostu trafiłeś #!$%@??

ty ani inne wykopki nie macie żadnych pieniędzy.


@Solstafir: tak było XD

Poza tym grube siano to płacisz za jakieś stałe układy, albo jakimś modelkom z insta za noc.

Wejdź na wawke czy jakieś większe miasto, za parę stowek są divy, do których duża część zwyklych różowych nie ma podjazdu.
byłeś kiedykolwiek u dobrej divy czy tak tylko #!$%@?? Albo byłeś raz i po prostu trafiłeś #!$%@??


@TestoDepot: Byłem u kilku zajebistych div.

Ale na gorsze też trafiałem. Wiem jak wygląda rynek. Szczególnie w dzisiejszych czasach.

I jako przegrw który ma zero par na tinderze. I tak o niebo lepszy seks miałem z laskami za darmo.
Wyrwałem też na czacie laskę 10/10 którą dłuższy czas ruchałem. Ale jak mnie ktoś zapyta
Byłem u kilku zajebistych div.

Ale na gorsze też trafiałem. Wiem jak wygląda rynek. Szczególnie w dzisiejszych czasach.


@Solstafir: przecież właśnie przyznaliśmy sobie rację. Ja mówię, że jest dużo lipnych div, zdarzają się też zajebiste. Nie twierdzę, że divy zawsze są prima sort, bo to niemożliwe.

przegrw

i

seks miałem z laskami za darmo.

Wyrwałem też na czacie laskę 10/10 którą dłuższy czas ruchałem


@Solstafir: coś się nie klei, w