Wpis z mikrobloga

To nie prank marlena mowila mi ze wynajmuja u jakiejs goski "apartamenty" w warszawie wysylala mi fotki itp , ta Goska to podobno sasiadka byla Agnes i Rafatusa i ona Marlenie i Rafatusowi po rozstaniu z Agnes pomogla wrocic do cywilizacji xddddd Marlena na mesenger nie raz wspominala o niej pokazywala mi jej ig to jakas stara baba to nie prank widziaialam na booking ze ma kilka mieszkan na wynajem, bo marlena mi wszystko pokazala dopoki rafal jej nie ustawil, ta Gosia wlascicielka z zoliborza wczesniej poznala Rafatusa kiedy on mieszkal z Agnes to byla ich sasiadka bodazjeze na opalinskiej 6/7 m.76 kiedy sie rozeszli on wynajol od niej "apartament" xdddddd teraz wielkie zdiwienie jakos jej nie przeszkadzalo kiedy Agnes i Rafatus strimowali obok niej , z reszta widzialam te foty mam nawet namiary na ta wlasciecielke nawet jej ig ale szkoda kobiety niech sie wszy pozbedzie #marlena nie odpisywala bo Rafatusik sie skumal ze sprzrdaje , to nie ustawka. Niech im ktos pomoże , ja juz wiecej nie mam zamiaru czytac zali marleny.....
#rafatus #patostrimy #patostreamy
  • 46
@wazuup co wiecej chcialam tylko napisac ze oni naprawde sa na bruku tyle wiem,ta wlascielka co sie darla . wiem ze to byla sasiadka Agnes i Rafatusa, Marlena ze mna pisala nie mam wgladu w ich zycie prywatne ja mieszkam w wawa ale nie zyje ich zyciem, z Marlena duzo pisalysmy teraz kontakt sie zerwal ale to co mowie jest prawda -zobaczycie, nie pisze ze swojego konta bo ona je zna to