Wpis z mikrobloga

WAŻNE: Znowu nie idziesz na wybory, bo zapomniałeś dopisać się do spisu wyborców, w mieście, w którym mieszkasz? Koniec #!$%@?! Jeżeli masz konto w banku (a masz) i jest to jeden z banków ze screena (obyś miał) to dopiszesz się na wybory w 5 minut przez internet. Mamy jeszcze TYLKO 7 DNI! Więc zrób to teraz, żebyś potem nie miał wymówki "oj, przegapiłem, nie wiedziałem, że to już". Jeżeli nie możesz skorzystać z internetowego systemu logowania, naprawdę... przejdź się do tego urzędu, poświęć tą godzinę życia. Pani w okienku będzie zapewne niemiła, ale nie takie rzeczy już przecież przezwyciężyłeś/aś.

Mój głos się nie liczy? Powiedziało 55% Polaków, którzy nie poszli na głosowanie. A to ich głosy mogły zmienić wszystko. Nie mam na kogo? To przestań głosować na partie, tylko zagłosuj na człowieka. Na kogoś do kogo będziesz mieć zaufanie, albo czyje dotychczasowe osiągnięcia mają dla Ciebie znaczenie.

LINK do zapisania się: https://www.gov.pl/web/gov/dopisz-sie-do-spisu-wyborcow

#konfederacja #korwin #4konserwy
tari - WAŻNE: Znowu nie idziesz na wybory, bo zapomniałeś dopisać się do spisu wyborc...

źródło: comment_max3GZWDPQ8bKLaY7Z3oG84bupH5I0eH.jpg

Pobierz
  • 279
@tari: próbowałem dzisiaj dwukrotnie. Już samo założenie Profilu Zaufanego wywołało u mnie irytację. Swoją drogą wiecie jak utworzyć hasło i nie logować się ciągle przez bank? Jest opcja zmiany hasła, a nie ma opcji "utwórz". Jak już założyłem PZ, to przystąpiłem do wypełniania wniosku. Łatwo, prosto i przyjemnie do czasu opcji podpisania. Klikam, każe mi się zalogować do banku (millenium), a tam co? Normalny profil konta, żadnej opcji podpisania tego tałatajstwa,