Wpis z mikrobloga

Witam Was słoneczka ()
Zima idzie do nas nieubłaganie. Dni coraz krótsze, pogoda coraz gorsza ALE mam mały pomysł, jak poprawić Wam chociaż jeden dzień, a dokładnie noc ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Co powiecie, aby @piatydzienmiesiaca października spędzić na zamknięciu sezonu #najtdrajwbajmajka? :) Będzie to mój ostatni, oficjalny #nightdrive w tym roku. Przygotowałam zatem dla Was dwie trasę do wyboru - północ i południe.
1. Trasa Północ: NOSPR-Sosnowiec-Będzin-Siewierz-Myszków-Złoty Potok-Olsztyn i stacja docelowa Częstochowa
link do trasy: https://maps.app.goo.gl/gDJjoGEKuNu3v72G7
2. Trasa Południe: NOSPR-Ruda Śląska-Knurów- Rybnik-Coś między- Racibórz i stacja docelowa Sudice-Czechy przy pomniku czołgu :D (trasa w trakcie przygotowań)
W komentarzach zostawiam ankietę, w której możecie zagłosować na swój typ ;)
Co pewne?
Data: 5.10.2019
Miejsce zbiórki: NOSPR
Godzina wyjazdu: 22:00
Dodatkowo przypominam, że zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcą ostatni raz w 2019r. dłużej pozwiedzać Śląsk w towarzystwie fajnej ekipy. NIE WAŻNE czy masz samochód szybki czy wolny, stary czy nowy. Moja inicjatywa powstała, aby zebrać wszystkich pasjonatów samochodów/nocnych przejażdżek do wspólnego celebrowania naszych pasji i spędzenia miłego i ciekawego czasu z osobami podobnymi do nas.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania itp. jak zawsze, zapraszam do komentowania wpisu.

Kończąc, już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć wasze twarzyczki ()

#najtdrajwbajmajka #nightdrive #katowice #slask #slaskiewykoppiwo #silesianightdrive #samochody #motoryzacja #trocheruchuwkatowicach #gliwice
piatydzienmiesiaca - Witam Was słoneczka (。◕‿‿◕。)
Zima idzie do nas nieubłaganie. Dn...

źródło: comment_oLMIGkWW1cy1Ae2wWphWXUPPljq4v5EJ.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@guru8 o matko xddd nie dochodzi się. Jak mam ogarnąć tam pętle? W która stronę? Ludzie jadą z Krakowa do Częstochowy i nie mają tyle problemów co wy xd
Jest mapa. Mogę ewentualnie ogarnąć jakąś pętle ale to tyle. Albo akceptujesz warunki albo nie bo na prawdę jak z dziećmi xd
  • Odpowiedz
Mogę ewentualnie ogarnąć jakąś pętle ale to tyle


@piatydzienmiesiaca: to ja poprosze. I tylko nie z dziecmi bo do Disneylandu nie jedziemy ( )

Zwyczajnie lepiej zeby powrot nie byl nudny i dlugi ¯_(ツ)_/¯

Btw. Myslalas zeby sie na trase polaczyc jakos discordem albo konferencja przez glosnomowiacy? Byloby ciekawiej ;]
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu ale wiecie że punkt docelowy jest w Częstochowie a każdy potem już wraca sam? Bo nie rozumiem jak ogarnąć ta pętle.
Co do konfy używamy Zello już długo, tu tego linku po prostu nie wrzuciłam bo chodziło mi bardziej o obgadania trasy. W następnym poście będzie już link do ściągnięcia apki
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu ale xddddd to ja chyba nie rozumiem. Punkt zbiórki w kato finisz w Częstochowie z postojami. Mam potem was jak dzieci zebrać do miejsca zbiórki? 100km wspólnie to za mało? XD będzie pewnie 2 w nocy nikt nie będzie czekał na kogokolwiek. Zawsze robimy tak że jest ostatnia stacja, potem mak i każdy jedzie jak chce do domu. Swoją drogą, swoim tempem. I nitk nigdy nie miał z tym problemu XDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
A więc, info dla nowych:

Aplikacji używamy do komunikacji w samochodach - zello

Zazwyczaj ostatnim punktem na trasie jest mcdonald (a czy on jest otwarty to inna sprawa @piatydzienmiesiaca ( )) i tam już się ugadujemy kto leci wcześniej, kto chce jeszcze jeździć, kto się pościga w drodze do domu a kto chce się przejechać powoli ale wspólnie. Nie wszystkim jest na rękę wracać np. do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@piatydzienmiesiaca: kurde bela xD w końcu jestem na miejscu jak jest najtdrajw - jak tylko przekonam moją lepsza połówkę, że to lepsza opcja niż melo i moja skrzynię, że jednak jest z nią wszytko okay, to wpadniemy.
  • Odpowiedz
@piatydzienmiesiaca: Andżela, nie denerwuj się, zaraz wyklepiemy xD

Przyznam, że i mnie wygodnie by było aby z finiszu było bliżej Krakowa, ale z drugiej strony nie takie rzeczy ze śwagrem już, to raz. A dwa to to że Twoje trasy zawsze były fajne więc liczę że i tym razem tak będzie.
BTW. na razie w plebiscycie wygrywa opcja trasy południowej 7:3. Może to i lepiej, bo stamtąd można jeszcze sobie kawalkadą
  • Odpowiedz
@piatydzienmiesiaca: Nie wiem jak to bywało wcześniej, ale nikomu na pewno nie chodzi o prowadzenie za rączkę ;) Pisząc o pętli chodzi mi raczej o zakończeniu trasy/zwiedzania w okolicach punktu startu, bo równie dobrze można wyznaczyć trasę nawet i 200 kilometrów, ale jechać wspólnie, a podejrzewam że większości byłoby tak lepiej wracać, a nie jadąc samotnie drugie tyle :)
  • Odpowiedz
@guru8 jak wyżej napisał darecki i ja. Zawsze kończymy na ostatnim punkcie czyli maku i się rozjezdzamy bo zawsze tak wszystkim pasowało, każdy miał swoje szybsze trasę itp. Nie ma co kończyć trasy na starcie bo praktycznie wszyscy są przyjezdni i mogą wracać różnymi drogami które np nie będą miały Katowic po drodze. Jedziemy wspólnie w jedną stronę. 4h to itak dużo a o 2 w nocy po całym dniu już raczej
  • Odpowiedz
Myślę że klasycznie koniec zostanie na maku. Jeśli chcecie możecie się zgadać razem jak objechal i wracać oboje lub też z kimś kto będzie chciał to Katowic. Ten najt to moja sugestia na trasę, możecie się z nią nie zgadzać lub nie. Wcześniejsze moje najty odpowiadały i nikt nie protestował więc raczej nie planuje dołożyć trasy do Katowic jeszcze. Decyzję czy w takim razie pojedziecie pozostawiam już Wam.
  • Odpowiedz