Wpis z mikrobloga

Witam Was słoneczka ()
Zima idzie do nas nieubłaganie. Dni coraz krótsze, pogoda coraz gorsza ALE mam mały pomysł, jak poprawić Wam chociaż jeden dzień, a dokładnie noc ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Co powiecie, aby @piatydzienmiesiaca października spędzić na zamknięciu sezonu #najtdrajwbajmajka? :) Będzie to mój ostatni, oficjalny #nightdrive w tym roku. Przygotowałam zatem dla Was dwie trasę do wyboru - północ i południe.
1. Trasa Północ: NOSPR-Sosnowiec-Będzin-Siewierz-Myszków-Złoty Potok-Olsztyn i stacja docelowa Częstochowa
link do trasy: https://maps.app.goo.gl/gDJjoGEKuNu3v72G7
2. Trasa Południe: NOSPR-Ruda Śląska-Knurów- Rybnik-Coś między- Racibórz i stacja docelowa Sudice-Czechy przy pomniku czołgu :D (trasa w trakcie przygotowań)
W komentarzach zostawiam ankietę, w której możecie zagłosować na swój typ ;)
Co pewne?
Data: 5.10.2019
Miejsce zbiórki: NOSPR
Godzina wyjazdu: 22:00
Dodatkowo przypominam, że zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcą ostatni raz w 2019r. dłużej pozwiedzać Śląsk w towarzystwie fajnej ekipy. NIE WAŻNE czy masz samochód szybki czy wolny, stary czy nowy. Moja inicjatywa powstała, aby zebrać wszystkich pasjonatów samochodów/nocnych przejażdżek do wspólnego celebrowania naszych pasji i spędzenia miłego i ciekawego czasu z osobami podobnymi do nas.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania itp. jak zawsze, zapraszam do komentowania wpisu.

Kończąc, już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć wasze twarzyczki ()

#najtdrajwbajmajka #nightdrive #katowice #slask #slaskiewykoppiwo #silesianightdrive #samochody #motoryzacja #trocheruchuwkatowicach #gliwice
Pobierz piatydzienmiesiaca - Witam Was słoneczka (。◕‿‿◕。)
Zima idzie do nas nieubłaganie. Dn...
źródło: comment_oLMIGkWW1cy1Ae2wWphWXUPPljq4v5EJ.jpg
  • 39
Wołam osoby z roboczej listy #krakowskienightdrive (część pewnie już była zawołana z listy śląskiej).

Jest event na Śląsku, na który zaprasza @piatydzienmiesiaca , ja się na 99,99% wybieram.

Jeśli ktoś tu jest przez pomyłkę, albo ktoś chciałby się dopisać do wołania, proszę o info.

@Jormungand @HPCC1A9F @mull @gorush @ScrepT @stwardnienie_rozsiane @system_shock @bzikmik @noriad @cofko @Zydomasoneria @honda2137 @Krx_S @310kalorii @KrukusPL @m4kb0l @Da_R_ecky @Ridicz @will_I_aint @DerMirker @TheRans @piatydzienmiesiaca @PanJakubek @rod3nt @B0SAK @fragserv_zbanowany @Wilczarz @
@piatydzienmiesiaca: Zagłosowałem na trasę północną, bo już tak się nastawiłem. Pomysł z trasą południową też fajny, ale za dużo wypada przez wioski czy lokalne drogi, a po ostatnim krakoskim najcie mam dość wąskich ciemnych ulic. Poza tym stamtąd strasznie długi mało interesujący powrót by był. Może lepiej na trasę południową Kato-Ruda-Żory-Ostrava (no i coś po drodze wg uznania)? Wtedy jest dużo dwupasmówek, autostrada no i również inwazja na sąsiednią republikę xD
@krzesimir dziękuję za opinie :) myślę że trasę południowa można jeszcze edytować bo jestem gotowa, ale nie ukrywam że wolałabym moje miejxce docelowe. Droga tam jest spoko i te widoki () ew. Zjechać na moją i do ostrawy jednak nie chce potwierdzać bo nie wiem jak to wyjdzie w km.