Wpis z mikrobloga

O kurde, @petsy nie rzuca słów na wiatr ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kilka miesięcy temu wrzuciłem wpis o pożarze w moim bloku i o akcji ewakuacyjnej jaką wtedy prowadziłem przed przyjazdem PSP. W jednym z komentarzy odezwał się mirek (albo mirabelka, sam nie wiem) z Petsy, że wrzucają mnie na swoją listę Super Mirków i odezwą się z małą niespodzianką. W sumie zupełnie o tym zapomniałem, aż ostatnio przypomnieli sami o sobie prosząc o adres do wysyłki. I oto jest, dzisiaj oficjalnie przyszła paczuszka, co prawda pan listonosz był trochę zdziwiony pytając o pana Agemakera ale wydał przesyłkę.

Drobna niespodzianka wcale nie okazała się taka drobna, gadżety są fajnej jakości, skarpetki będę nosił z dumą! ( ) Bryloczek za chwilę poleci do kluczy, tylko teraz trzeba znaleźć jakąś mirabelkę żeby różowe skarpetki się nie zmarnowały, CV przyjmuję na pw drogie panie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednym słowem duże zaskoczenie bo nie jeden już coś tu obiecał a tu proszę, bardzo fajny prezent na początek tygodnia. @petsy bardzo Wam dziękuję bo sprawiliście mi dzisiaj duuuużą radość. ʕʔ

Polecam wszystkim tych pozytywnych ludzi, bo są super!
#rozdajo #heheszki #gownowpis #chwalesie
Pobierz Agemaker - O kurde, @petsy nie rzuca słów na wiatr ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kilka miesięcy temu wrz...
źródło: comment_W3152b8Bjdn1IunASKdWhzhCSnWgFNws.jpg
  • 4
@Agemaker: Dziękujemy serdecznie, ale cała przyjemność po naszej stronie - takich Mirków jak Ty nam na Wykopie i w Polsce potrzeba ( ͡º ͜ʖ͡º) Będziemy wdzięczni za wołanie nas i rekomendowanie nowych Super Mirków i Super Mirabelek do uhonorowania. Chcemy, żeby takie postawy jak Twoja pojawiały się na Wykopie częściej. Uściski!