Wpis z mikrobloga

#revolut #payu #visa #mastercard
Cześć, czy też macie problemy z płatnością kartami Revolut przez PayU. U mnie się coś popsuło od około miesiąca...
Płatność kartą wirtualną przez PayU: podaję nr karty, inne pierdy i każe mi potwierdzić płatność w aplikacji Revolut. Potwierdzam płatność i w przeglądarce wyskakuje, że "nie można potwierdzić operacji tym hasłem...". Płatność odrzucona. Nie ma śladu w aplikacji po płatności, kasa niezablokowana.
Płatność kartą fizyczną przez PayU: nr karty, potwierdzenie przez aplikację i w przeglądarce: "Oczekiwanie na autoryzację. Transakcja jest w trakcie weryfikacji." Kasa zablokowana, czas leci i nic się nie dzieje... Po 24h zwalniają kasę z powrotem.

Zarówno Revolut jak i PayU mówią, że oni nie widzą problemu... Ktoś też tak ma? A było dobrze...
  • 4
Dostałem odpowiedź od Revolut:
Mamy probem z płatnościami przez Payu i pracujemy nad tym ale na razie nie jest to rozwiązane bo wymaga to też interencji po ich stronie i niestety sprawa ta się ciągnie już trochę czasu także na tę chwilę nie ma rozwiązania.
No niestety nie jestem w stanie nic pomóc na razie akurat w tym wypadku, przepraszam za tą sytuację mam nadzieję że to będzie rozwiązane niedługo ale ciężko coś powiedzieć więcej.