Wpis z mikrobloga

Witamy w polskim rynku pracownika, miej gorączkę bo cię wczoraj wzięło, ledwo żyjesz, napisz ze nie będzie cię jutro w pracy bo jesteś chory x #!$%@? D, a zanim ktoś powiesi na mnie psy za "kolejny poniedziałek" to po całej nocy na kiblu poszedłem do roboty bo nie chciałem żeby mnie zwolnił, ale ze mnie debil że tam robię...
#zalesie #pracbaza #gorzkiezale #choroba
Pitaq - Witamy w polskim rynku pracownika, miej gorączkę bo cię wczoraj wzięło, ledwo...

źródło: comment_IllqdJ3bo5ZhrnSiMQ1ogoW3HtSAQL2Y.jpg

Pobierz
  • 49
via Android
  • 7
@ArchDelux Chodzi o to że miałem 3 WŻ do wykorzystania na rok i wtedy zadzwoniłem rano że nie przyjdę do roboty bo mam biegunkę i niech mi pociągnie pod to to musiałem przyjść i koniec, poszedłem bo innej roboty teraz nie znajdę, tak samo było z wczorajszą sobota, mówiłem w poniedzualek że chce mieć wolna (na umowie mam napisane 40godz tyg) więc soboty są jak "nadgodziny" za które #!$%@? mam tak naprawdę
@Pitaq:
Trzeba być debilem bez wyobraźni, żeby kazać pracować choremu. Produktywność bliska zeru, plus dojście do zdrowia zajmie dłużej.

Najlepsze są teksty polskich przedsiębiorców, że oni wszystkiego się nauczyli sami i bazują na własnym doświadczeniu, a w życiu żadnej sensownej książki o zarządzaniu nie przeczytali. Osiągnięcie zysku opierają na wydymaniu pracowników, klientów i kogo się tylko da.
via Android
  • 14
@r4do5

pracować choremu. Produktywność bliska zeru, plus dojście do zdrowia zajmie dłużej.

Już miałem w wakacje taka sytuacje, spadł mi przedmiot ok 100kg na nogę, buty miałem okute na palcach to ucierpiała tylko reszta nogi, dzień później zaczynał mi się urlop to kazał mi iść na urlop zamiast do lekarza i nawet nmnie nie zawiozl po tym wypadku do jakiegos kolkwiek lekarza nic... Poszedłem w tedy po L4 to przysługuje mi jeszcze
@Pitaq: W Polsce do niedawna bardziej opłacało się zatrudnić ludzi do kopania łopatą niż kupić/wynająć koparkę. To jak ma być jakiś rozwój w takiej sytuacji? Pewnie stąd ten kult ciężkiej pracy.

W Polsce nie robi się żadnych nowoczesnych technologii, nic się nie wymyśla. Tylko jakieś manufaktury jak sprzed ponad 100 lat. Jedyne nowoczesne fabryki to te postawione przez zachodnie firmy. A i tak Polscy managerowie potrafią #!$%@?ć sprawę, bo tam gdzie