Wpis z mikrobloga

Ściągnąłem sobie #batman Arkham Asylum, bo za darmo, i ja wiem że to ma 10 lat, ale mimo wszystko, jak taka prostacka, drętwa i kompletnie niesatysfakcjonująca bijatyka wykręciła 91% średniej ocen to mi się nie mieści w głowie. Gówno pierwszego sortu, dobrze że nie musiałem płacić ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gry #epicstore
  • 13
@wyporkiewicz: Jak wyżej sam jesteś #!$%@?. Ta gra praktycznie wszystko miała bardzo dobre i wiele gier się później na niej wzorowało: Innowacyjny system walki, bardzo ładna grafika, miodny gameplay, ciekawi przeciwnicy. Nawet takie fajne smaczki, jak psujący się kostium Batka wraz z postępem fabuły zostały zaimplementowane. Jedynym minusem tej gry była walka końcowa, a tak sama gra była praktycznie pozbawiona wad.
@MroczneWidly: Miodny gameplay XD Widziałem bardziej skomplikowane gameplaye we flaszówkach. Prosty i prostacki, w dodatku często gra się sam. To samo mógłbym powiedzieć o "fabule". Najgorszy voice acting jaki słyszałem odkąd mam styczność z grami. Brzydkie poziomy, nie pod względem grafiki tylko po prostu brzydko zaprojektowane.
Jedyny plus jaki widze to grafika, która te 10 lat temu musiała naprawde robić wrażenie
@wyporkiewicz:

Najgorszy voice acting jaki słyszałem


Mogłeś od razu pisać, że jesteś trollem. VA jest na bardzo wysokim poziomie. Główne postacie są grane przez Marka Hamila i Kevina Conroya, czyli oryginalni aktorzy z animowanych Batmanów.

bardziej skomplikowane gameplaye we flaszówkach


Ta gra to nie jest bijatyka. Chcesz skomplikowany system walki to zagraj w DMC5. W Batmanie nie jest bardzo wymagający, ale wciąż potrzebujesz pewnego rytmu, żeby nie zostać trafionym i nie