Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@1988BaZyL: Odnoszę wrażenie że podsieci w stylu Virgin,MV, działają na nadajnikach swojej sieci matki(Play), ale jakościowo są gorzej traktowane - może jakieś inne pasma bądź ograniczenia operatorskie. a2 wydaje się ciekawą ofertą.
@marugrab: Najlepsze pokrycie na Śląsku masz w T-M /Orange. Wszelkie sieci wirtualne mają ostatnią kolejność do BTS. Więc będąc czasem nawet pod nadajnikiem, będziesz obsługiwany przez ten 500m dalej, bo zabrakło dla Ciebie miejsca. Pierwszeństwo do nadajnika ma sieć macierzysta, począwszy od abonamentów, przez mix, prepad, a potem inne twory.
Op napisal, ze zasieg tragiczny a Virgin korzysta z waszych nadajnikow xDDD


@Ostrunia: Co nie znaczy że po przejściu do Play od wirtualnego operatora mu się nie polepszy... Jako użytkownik internetu mobilnego zarówno w VM jak i Play mogę potwierdzić że Virgin jest traktowana po macoszemu...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1988BaZyL: ja od ponad roku też w a2mobile. Zwiedzili teraz ilość danych do lejka do 10gb. Po przekroczeniu tego niby 1 Mbit, ale jakoś mam wrażenie, że duuuzo mniej. Zwykła strona nie wczytuję się, a przeglądarka daje komunikat o braku sieci... Nadmienić muszę, że mieszkam na wsi, to może być przyczyną. Choć zasięg mam dobry i normalnie LTE śmiga.