Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 918
Skończyłem właśnie oglądać IT Crowd i jestem pod ogromnym wrażeniem, że Netflix tego nie ściągnął. Jechanie po każdym, łącznie z feministkami i LGBT. Zdecydowanie lepsza i ciekawsza seria niż parszywe "Big Bang Theory". I śmieszna, przede wszystkim. Zdarzało mi się wyć ze śmiechu. ( ͡º ͜ʖ͡º) Zdecydowanie polecam.

#netflix #itcrowd #seriale
Pobierz
źródło: comment_niWBe67hEUx1QsJe4wLWSAGW5IQQrzHG.jpg
  • 89
@GoplanaLodz: Mam to samo! HIMYM oglądałem już z kilka razy jak nie więcej. Z lektorem, z napisami, po angielsku a i tak mam chęć co jakiś czas sobie go odświeżyć. Pierwszy raz zacząłem oglądać z 10 lat temu jak nie więcej i za każdym razem zupełnie inaczej go odbieram. Im jestem starszy tym więcej widzę podobieństw do swojego życia albo do obserwacji rzeczywistości.

A co do IT Crowd to mega. Każdemu
Przecież to jest tragiczne, tfu na każdą osobę, którą bawi ten serial. Humor dla heheheheinformatyka i pseudointeligenta ktory w życiu nie potrafi się odezwac do innej osoby( _)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ejenes: peep show, the office (uk i us), trailer park boys. W każdym z wymienionych trzeba obejrzeć kilka odcinków, żeby poczuć klimat i później już leci :-)