Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie wszystkich prawilnych Mirków i Mrabelek

1.
Na początku chciałem bardzo serdecznie podziękować za wsparcie i ogromną ilość dobrych słów o moje skromniej /nieskromnej osobie.
Jest mi bardzo miło że wstawiliście się za mnie, a niektórzy nawet dostali bana.

2.
Chciałem jeszcze wyjaśnić ( w ślad za kolegami ) że żadnej podobizny kogokolwiek nie wrzucałem.
Wkleiłem tylko ten scan z filmu oraz zrobiłem mema gdzie była żaba Pepe w damskim wydaniu.
Mój post zdążyło zapulsować ok 50 osób, więc nie dadzą mnie skłamać.

Jeśli jakiś debil czy raczej debilka uważa ten obrazek animowanej żabki to jest jej podobizna i narusza godność osobistą, to powinien albo dokonać operacji plastycznej, albo najlepiej zwrócić że do psychiatry.

3.
Dwóch [cenzura] sugerowało że wkleiłem zdjęcie Zborzary.
Moim zdaniem są to konta moderacji albo ich przydupasów.
Bo musieli jakoś obrzucić mnie błotem aby uzasadnić ten ban.

4.
Czemu to robię?

Zawszę stawałem w obronie swojej (a niekiedy innych) godności.
Uważam że prawo wypowiedzi która nie narusza niczyich dóbr osobistych i wizerunku jest naszym podstawowym prawem gwarantowanym nawet przez Konstytucję RP.

Banując kogoś za screen z serialu Allo, Allo! moderacja , a mówiąc ściśle kierownictwo portalu, ogranicza naszą i moją wolność. (Jednocześnie udowadniając na jakim prymitywnym poziomie rozwoju intelektualnego i moralnego one są obecnie)

"Wczoraj" banowali za zborze i kosmonautę , dziś banują za madonnę z cycem , a jutro będą banowali za wyraz żydowskie roszczenia czy agresywny murzyn/arab/muzułmanin...

(Bardzo dobrze o tym napisał kolega @6REY1MISTERIO9 )

5.
Chcę też przeprosić osoby które mnie śledzili i poczuli że w jakiś sposób ich zawiodłem.
Ale jak każdy z nas będzie godził się z tą samowolką która wyprawiają tu "włodarze", to jutro będziemy musieli pisać nawet w tekstach naukowych ze strachem że coś może im się nie spodobać.

Jeszce raz dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie
Szczególnie podziękowania dla: @White_Magpie @CherryJerry @Novikowal @gzkk @jaktrwogatonawykop @6REY1MISTERIO9 @Filipceglow @North_Central_Positronics @Skura_zOgura @pozytrum @atax_bras @Kunurki @tom001 @Rauhvin i wielu wielu innych.

#aferamadonny #moderacjacontent #zbanowani #100dnimadonny
  • 40
Korzystając z okazji chciałbym omówić pomysł stworzenia jakieś strony czy czegoś innego gdzie osoby zbanowane mogliby odpisać o sobie i zaprzeczyć okłamywaniu przez podstawione konta moderacji.

Każdy mógłby tam poczytać co ma osoba zbanowana do powiedzenia w swojej sprawie.
Bo dzbany specjalnie robią brudny szum informacyjny wokół takiej zbanowanej osoby i większość nie wie gdzie jest prawda, a gdzie wierutne kłamstwa rogalowe.

Co o tym sądzicie ?
@RFpNeFeFiFcL: Pozwolę sobie przekleić to, co bardzo dobrze napisałem w reakcji na komentarz

Bezsensowne, dziecinne pie^dolenie o niczym. I jeszcze pretensje że traktują was jak dzieci i ucinają wasze wojenki w krótkich spodenkach u źródła.


A smółka prawda. Nie męczy was moderacja, która banuje za swoje widzimisię? Nie uważacie, że ban za myślozbrodnię jest absurdalny? Nie twierdzicie, że usunięcie całej aktywności z profilu jest masywnie wyolbrzymioną karą za napisanie słów "mam
@RFpNeFeFiFcL: Cenzura na wypoku i tak już sięga kolejnych absurdalnych poziomów. Wchodzę tu jeszcze tylko i wyłącznie dla ciekawych znalezisk o kosmosie, fizyce itp. Kiedyś tego było na pęczki (dlatego założyłem konto), ale z czasem zrobił się polityczny ściek i jako jeden z nielicznych jeszcze dbasz o jakikolwiek poziom tego miejsca. Także ode mnie zawsze masz wsparcie i dalej śledzę Twoje znaleziska, trzymaj się mocno i nie dawał się oszołomom. :)
@CherryJerry:

Ranking strony ze śmiesznymi obrazkami mam wiadomo gdzie.

To chyba, jak całą treść wykasują?


Ale gdyby wykasowali wszystkie moje znaleziska to byłoby bardzo przykro i dla mnie (bo włożyłem w nie ogrom pracy) i chyba dla wielu innych.
Ale najbardziej ucierpiałby ich portal bo Google mocno wypoziomował bardzo dużo dodanych treści szczególnie fizyki kwantowej i astrofizyki czarnych dziur.
Ale "oni" logiką nie kierują się w swoim paradygmacie życiowym i nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@RFpNeFeFiFcL: Jak dobrze że jesteś, wreszcie będzie więcej wartościowych rzeczy na tym portalu.
A co do pomysłu, jest to fajna alternatywa, ale jak istnieje o niej świadomość, przy czym zaznaczam, że raczej moderacja nie dopuści do tego by rozgłaszać wszem o istnieniu portalu gdzie swobodnie można ich mieszać z gównem.
+ Jak uniknąć podawania się za kogoś na takim serwisie.
++ Możesz liczyć na wsparcie
@LukaszN

widziałem jego wpis, dlatego tym bardziej śmieszy mnie teraz to oburzenie na bana. Była to przeróbka kadru z serialu- w jednym z obrazów na ścianie była wklejona kopia mema z wizerunkiem mb i as (tak jak np. tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/43504543/25-100-moze-i-wszystkich-nas-zabanujo-ale-wrocimy-/ ale w większej rozdzielczości, przez co dało się rozpoznać obie osoby).


Tak z ciekawości ile wam płacą w tej Moderacji że możecie tak się upodlić?
Jak można tak bezczelnie kłamać i opluwać
@RFpNeFeFiFcL:

Korzystając z okazji chciałbym omówić pomysł stworzenia jakieś strony czy czegoś innego gdzie osoby zbanowane mogliby odpisać o sobie i zaprzeczyć okłamywaniu przez podstawione konta moderacji.


Dużo osób przeszło na https://www.lurker.pl/ gdy dostali bana, tam jest sporo wykopków, gdybyś chciał żeby Twoje słowa z banicji dotarły na wykop to chyba najlepsze miejsce by je tam umieścić

w sumie gdyby cała #gruparatowaniapoziomu się tam przeniosła, albo znaczna część to chętnie bym
Tak z ciekawości ile wam płacą w tej Moderacji że możecie tak się upodlić?

Jak można tak bezczelnie kłamać i opluwać kogoś kto nie ma możliwości stać w swojej obronie?


@RFpNeFeFiFcL: widzę urojenia mocno xD Niestety nie zrobiłem screena, więc Ci niczego nie udowodnię, ale wejdź w podany przeze mnie wpis, powiększ sobie obrazek i sam zobacz co znajduje się w ramce na ścianie po prawej stronie Grubera. Nie moja wina
@LukaszN:

Nie moja wina że przydzbaniłeś i wrzuciłeś foto w większej rozdziałce, na której dało się rozpoznać zdjęcie a__s, za które z miejsca banują. Teraz będziesz się wypierał, szukał winnych wszędzie naokoło, zarzucał kłamstwa, ale mam to gdzieś, nie mój cyrk, nie moje małpy, baw się dobrze


Wiesz że ciężar dowodów leży na stronie oskarżającej.
Więc albo dajesz screena gdzie ja wrzuciłem ich podobizny albo jesteś zużytym środkiem antykoncepcyjnym.

Teraz będziesz
@RFpNeFeFiFcL Witaj z powrotem. Niestety, ten portal ma jako taki zasięg i to jedyny powód, dla którego tu bywam. No może nie jedyny - bywam tu przede wszystkim dla ludzi takich ja Ty. A postępowanie moderacji - cóż, należą im się najgorsze słowa z repertuaru powszechnie uważanych za obelżywe. Z tym, że gdybym je zaserwował, to zniżyłbym się do ich poziomu (o ile da się przebić dno).
@gregdostres:

dziwię się, że wróciłeś... ten portal nie jest tego wart.


Portal nie oczywiscie, ale ludzie piszące tu jak najbardziej i tylko dla nich wróciłem

@atax_bras:

Dzięki :)
Na jakiś czas wstrzymam się od afer z daleka bo czuję winę że trochę zawiodłem wiele wiele osób obserwujących mój profil.
Widać było żal w wielu postach - słuszny jak by nie brać.
Nie chcę im robić przykrości i zawieść ich.

Można
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
tldr. "Paskudna, zbrodnicza i zamordystyczna moderacja opluła i poniżyła @RFpNeFeFiFcL nie szanując jego wolności wypowiedzi, ale nie lękajcie się, ten nie da się złamać i zamiast przenieść się na lurker czy gdzieś, będzie na przekór tym złoczyńcom kontynuował swoją działalność, generował ruch na stronie i nabijał im kabzę. Niech wiedzą że mireczki nie dadzą sobie w kaszę dmuchać." ¯\_(ツ)_/¯