Wpis z mikrobloga

@mstasiek Nie jest prawdziwe bo każdy prawdziwy sprzedawca zadał by klientowi pytanie "na jakiej podstawie uważa Pan, że to pas od seata?" w odpowiedzi usłyszałby, że na metce jest napisane to co jest napisane i przez telefon by wytłumaczył idiocie co i jak, a nie kazał odesłać paczkę.
  • Odpowiedz
Nie jest prawdziwe bo każdy prawdziwy sprzedawca zadał by klientowi pytanie "na jakiej podstawie uważa Pan, że to pas od seata?" w odpowiedzi usłyszałby, że na metce jest napisane to co jest napisane i przez telefon by wytłumaczył idiocie co i jak, a nie kazał odesłać paczkę.


@SfrustrowanyFrustrat: Ta bo to mało razy już odsyłałem paczkę tylko dlatego, że ze sprzedawcą nie było gadki. Dzwonię, że brakuje elementu, a koleś zamiast
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@SfrustrowanyFrustrat: nikt się nie chce bawić z klientem. Nie pasuje coś? Odeslij. Koniec. Za dużo czasu się straci na idiotów i tłumaczenie im świata. ()
  • Odpowiedz
@Kismeth: wymyślone czy nie, nie wiem czy wiecie, ale handlowanie elementami bezpieczeństwa, w tym pasami/napinaczami jest nielegalne i już widzę to oryginalne pudełko xD xD xD. No ale tak jest, jak się chce mieć niby nowe, ale już walone auto xD.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: @swistak87: a nie wiem czy wiecie ale pasy czy poduszki mają rejestrowane kroki na linii produkcyjnej i dane te są dość długo przechowywane, po wypadku skanując kod z poduszki fabryka może dość kto składał takie rzeczy na poszczególnych liniach, na którym regale leżało, którym wózkiem wozili ...
  • Odpowiedz
@Kismeth: legit w #!$%@?, tymbardziej że ktoś napewno sprzedaje na allegro nowe pasy i ktoś je kupuje xD też już kilka razy w volvo miałem beke z kominukatu SEAT belt, ale żeby robić z tego fejk wpis dla plusów?
  • Odpowiedz