Wpis z mikrobloga

Revolut daje 65 zł (15 euro) / Bolt -25% na 2 przejazdy / Uber Eats nowe 3 kody na 3 darmowe dostawy / hulajnogi Voi 42 zł za darmo

1. Revolut - we wszystkich usługach do których daje Wam kody promocyjne na #kodyodlubiekiedy używam karty Revolut, więc polecam bo właśnie ruszyli z promocją.

Promocja od Revoluta dla nowych użytkowników, w której można otrzymać na start darmową kartę fizyczną oraz bonus na start 15 euro, czyli ponad 65 zł akurat na humoor poprawiony na dobry początek weekendu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odezwij się przez Prywatną Wiadomość żeby nie łamać regulaminu Wykopu to podam link do rejestracji i opis jak uzyskać :)


2. Taksówki Bolt (dawne Taxify)

Dla obecnych użytkowników kod REVOLUT2019 daje 25 zniżki na 2 przejazdy (max po 5 zł). Ważne do 19 września

Dostępne w miastach: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Płock, Radom, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wałbrzych, Wrocław, Włocławek, Zielona Góra, Łódź

Aby uzyskać zniżkę wystarczy w aplikacji Bolt w menu wybrać Płatności i na dole Wprowadź kod promocyjny, wpisać kod promocyjny oraz kliknąć Potwierdź.

Jeśli ktoś nie ma konta to przy podaniu kodu GPPDQ daje 10 zł

Aplikacje: Bolt Google Play | Bolt AppStore

------
3. Uber Eats - 3 darmowe dostawy z Uber Eats.

Aby dodać kod wystarczy w aplikacji Uber Eats w menu wybrać zakładkę Konto, następnie przejść do Promocje, kliknąć Dodaj promocję i wprowadzić kod. Promocja obowiązuje do 30 września 2019.

Kod do wpisania: DOSTAWA9 Kod działa na pewno w Trójmieście, Lublinie i Katowicach.
Dla Warszawy obowiązuje kod 3XDOSTAWA9
Co z innymi miastami? Spróbuj wpisać 3X15WRZESIEN lub 3X10WRZESIEN :) :)

Nie masz konta w Uber Eats? Odezwij się przez Prywatną Wiadomość to prześlę 15 zł zniżki na pierwsze zamówienie :)
------

4. hulajnogi Voi  w sumie 9,5 euro do odebrania (około 43 zł)

------
Aktualne opłacalne inne promocje:

1. Wynajęcie hotelu / mieszkania / pokoju przez Airbnb lub wykupienie Atrakcji Airbnb czyli (np. rejs łodzią, warsztaty kulinarne, wynajęcie przewodnika lub fotografa i setki innych) to mam kody ważne rok na około 214 zł dla nowych użytkowników :)
Odezwij się przez Prywatną Wiadomość to prześlę co i jak :)
Mam również zniżki 50 zł na Booking, niedługo również pewnie na 75 zł

2. Ok 75 zł do kieszeni - 15 funtów na dowolne usługi lub można wypłacić po prostu gotówkę w złotówkach z bankomatu za darmo + we wpisie też kod na PREMIUM o wartości 220 zł ! _Polecam :)

3. Lime hulajnogi -50% taniej przez 4 miesiące - opis - możliwe również otrzymanie gotówki w postaci 15 funtów

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()

------
Obserwuj tag #kodyodlubiekiedy (jest już nas tam 970 mirków)

Zamieszczam na nim kody promocyjne do różnych usług, również dla obecnych użytkowników.
Zamieściłem już na nim kody, które pozwalają wynająć taniej hotele, pojeździć hulajnogą około 20 godzin za darmo, wypożyczać samochody na godzinny, a nawet odebrać ponad 200 zł w gotówce.
Część z tych kodów jest dalej aktywna - do odebrania około 650 zł :) napisz prywatną wiadomość

Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. (jest nas tam 514 mirków)
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy
#kodypromocyjne #bolt #ubereats #warszawa #wroclaw
LubieKiedy - Revolut daje 65 zł (15 euro) / Bolt -25% na 2 przejazdy / Uber Eats nowe...

źródło: comment_ua9wfk8j3Qqbu2RVlb84IxgQm26iAGdq.jpg

Pobierz
  • 22
@LubieKiedy: @don_poldon: nie, to by było zbyt proste by było prawdziwe ;-)

Pozwólcie ze sposób w jaki mogę zaoferować wyższą stawkę dla osoby która się rejestruje to zachowam na razie dla siebie :) przynajmniej choć trochę mi to wynagrodzi to ciagle wyszukiwanie kodów i wrzucanie tu dla was :)