Wpis z mikrobloga

@Polasz: po co to co roku przypominacie? Jak powiedzieli, że obniżą to tak zrobią. Nie trzeba im tego co chwilę przypominać

  • Odpowiedz
Jak powiedzieli, że obniżą to tak zrobią.


@Spook: kiedyś może obniżą z powrotem do 23% ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@Amerykanski-Naukowiec: ty zacznij słać paczki pomocowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@jacieniemog28: nikt też nie pisze, że ustawowe podniesienie płac to i wyższe wpływy do budżetu wymuszone na firmach.
Żaden prywaciarz nie będzie świrował z podnoszeniem pensji ponad ustawowe minimum.
I
  • Odpowiedz
  • 1
@jacieniemog28 kiepski pomysł.
To już lepiej jedna stawka 13% VAT na wszystko, znieść płacę minimalną i 500+ oraz zwaloryzować kwotę wolną od podatku oraz progi podatkowe.
  • Odpowiedz
znieść płacę minimalną


@Adsu: dziecko, a wiesz czemu niemcy wprowadzili płacę minimalną? bo mimo hajsu wykorzystywało się ludzi, a to o wiele bogatszy kraj

boże skąd takie cymbały się biora
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polasz: przypominam, że za PO był kryzys, z którym doskonale sobie poradziliśmy.

@szybki_zuk: hahahahahaha ( ͡ ͜ʖ ͡) Dziękuję koleś za dowcip tygodnia. Rozbawiłeś mnie i pewnie wiele osób do łez.
  • Odpowiedz
hahahahahaha ( ͡ ͜ʖ ͡) Dziękuję koleś za dowcip tygodnia. Rozbawiłeś mnie i pewnie wiele osób do łez.


@vin42: Wiem, bardzo wiele. Bo mamy w Polsce mnóstwo idiotów. Obrazuje to poparcie obecnego rządu.
  • Odpowiedz
  • 0
Właśnie mija 8 rocznica podwyższenia stawki VAT do 23% na 3 lata

#polotyka

@Polasz O ile pamiętam ostatnio podwyższal już PiS. Więc nie powinno się liczyć ciągłości.
  • Odpowiedz