Wpis z mikrobloga

Zamówiłem #sluchawki #bluetooth #redmi #airdots za $11,77 na #ebay (płacąc #paypal
Chińczyk oczywiście nie zawiódł i przysłał podróbkę (A6S), czego się w sumie spodziewałem ze wzgl. na cenę (gra to nawet znośnie)

Spór w Paypal, chińczyk proponuje zwrot 50% - cisnąć go na całość czy za te niecałe 6 dolarów będzie dobry "wybór"?
Nie mam dużego doświadczenia w sporach PP - można całość odzyskać w takich przypadkach?

#zakupyzchin #zakupyzaliexpress #aliexpress #xiaomi
lukecz - Zamówiłem #sluchawki #bluetooth #Redmi #airdots za $11,77 na #ebay (płacąc #...

źródło: comment_7ZeedWDVG0B1F4HsR0h8tz5aKKwqIKGF.jpg

Pobierz
  • 21
@flito: Swiadomie to ja kupiłem Redmi Airdots, natomiast ze względu na cenę mogłem podejrzewać że może przyjść podróbka. Ale kolo hoyya mi to latało bo płacone Paypal więc kasa do odzyskania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lukecz: gdy cebula wejdzie za mocno

@flito: nie nie tj gdy sprzedawcy podróbek myślą że a #!$%@? tam przejdzie i przez to tracą inni.
Prowadzę serwis i ile ja to się naslucham a bo konkurencja ma taniej, tyle że nie informują że np LCD jest podróbka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@flito: na za tą cenę też powinni się spodziewać że to podróba bo nie da się założyć np org iPhone 8 LCD za 179zl ale tracimy my. Moim zdaniem powinien walczyć o fulla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@flito: zakładałeś kiedyś spór na paypalu? To trwa może z 5 min. Jeśli masz taka stawkę to pogratulować ja bym jednak pocisnal.