Wpis z mikrobloga

W najbliższym czasie uderzam na #divyzwykopem żeby przetestować te mityczne seksy. Mam 25 lat, pałuję Wiplera dwa razy dziennie, ciągle myślę o seksie, więc trzeba to wreszcie zrobić. Trudno, że muszę to zrobić za pieniądze, ale inaczej się nie da. A jak kiedyś poznam jakąś dziewczynę, to oczywiście jej się do tego przyznam, jak tego nie zaakceptuje, to trudno, będzie to znaczyło, że jest nienormalna.
#roksa #seks
  • 77
a kobiety wola facetow, ktorzy nie wysylaja swojego siura w necie


@anyvu: Pierwsza sprawa trzeba odróżnić Tindera,Badoo gdzie nie każdy sobie życzy tego a miejsca gdzie to jest akceptowalne

Co do chodzenia na #!$%@?, a jak mam myśleć o kobietach które w wieku 20 lat już miały około 10 partnerów seksualnych z czego pare 45-50 i mówiły że z nimi się najlepiej to robiło?

Co div przed i po się myjesz
jak facet chodzi na #!$%@? to nie jest wart nawet powiedzenia mu cześć.

A podasz jeden powód dlaczego tak uważasz?


@imajoke: jakbyś chciał się ustawić do końca życia za coś co inni sprzedają za 200PLN to byś się nie #!$%@?ł, że Ci psują rynek? ;)

A wracając do tematu, idź i spuść ciśnienie wreszcie. To nic takiego, sympatycznie spędzisz czas, będziesz miał z głowy problem.
Dobrej zabawy
@imajoke: czekaj, przepisałem to lekko by wpisywało się w dzisiejsze trendy:

W najbliższym czasie uderzam na #divyzwykopem żeby przetestować te mityczne seksy. Mam 25 lat, pałuję Wiplera dwa razy dziennie, ciągle myślę o seksie, więc trzeba to wreszcie zrobić. Trudno, że muszę to zrobić za pieniądze, ale inaczej się nie da. A jak kiedyś poznam jakąś dziewczynę, to oczywiście jej się do tego przyznam, jak tego nie zaakceptuje, to trudno, będzie
te 2 minuty twojego życia nic nie zmienią oprócz ogołocenia cię ze stówy i resztek rigczu ¯_(ツ)_/¯

@oszty: Serio uprawianie seksu nie będąc w związku jest czynem odbierającym resztki rigczu? Który pan w czarnej sukience Ci tak powiedział?
@ludwikVwazon: płacenie za to tak xd i korzystanie z kobiet które każdy żul może mieć za troche zł xd i w dodatku którym w najmniejszym stopniu się nie podobasz xd a potem piszą Mirki na wypoku że nie chcą kobiety która była z murzynem czy turkiem ale roksa jest spoko xD
@oszty: Płacenie osobie, która uczciwie wykonuje swoją robotę odbiera rigcz? Chłopak ma problemy, chce iść zrobić coś co absolutnie nikomu nie zrobi krzywdy, a jemu samemu może pomóc, a to na co może liczyć od kobiet będących na wykopie to wyśmianie czy teksty o utracie resztek rigczu. Serio? Jak czytam takie rzeczy to się zastanawiam czy faktycznie nie mają trochę racji osoby piszące, że największą wartością niektórych kobiet jest #!$%@? więc
@imajoke: jako różowy mam na to wyjeb#ne jedyne co by mnie martwiło po takiej informacji to czy jako niebieski nie będziesz miał hiva albo jakiegoś innego syfa. Zawsze lepsze to niż gdy niebieski ma za sobą 15 partnerek. Zawsze lepiej za mało partnerów niż za dużo.
@ludwikVwazon: pójście na dziwki komukolwiek pomogło? xd czy dla Ciebie seks to tylko czynność fizjologiczna? Jak tak to współczuję, bo dla mnie bez bliskości, czułości i akceptacji taki seks miałby wartość porównywalną do samozaspokajania.