Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem dobra #cebuladeals na aparaturę #rc FrySky X9D Plus Taranis
W zestawie odbiornik X8R i moduł dalekiego zasięgu R9M u nas wychodzi to chyba ponad tysiąc złotych tutaj korzystając z promocji -10% na messengerze (można fake konto) wychodzi $178 co daję ~700 złotych. Brakuje jednak zasilacza do ładowania pakietu w transmiterze, ale to można dokupić (chyba nawet jest na HK za około $5, ja raczej znajdę dobry w domu albo będę ładował ładowarką modelarską)
Jak coś to sprawdziłem, bo sam ją kupiłem i kod działa :).

Co prawda żeby skorzystać z modułu dalekiego zasięgu potrzeba jeszcze innego odbiornika ale ponoć daję to zasięg nawet 10km, a jeśli ktoś nie potrzebuję można pewnie sprzedać.

FrSky 2.4GHz ACCST TARANIS X9D/X8R PLUS Telemetry Radio System (Mode 2) (EU) w/R9M Module

Bez refa: FrSky 2.4GHz ACCST TARANIS X9D/X8R PLUS Telemetry Radio System (Mode 2) (EU) w/R9M Module

#budujedrona #modelarstwo #frsky #hobbyking #promocje
  • 4
@Mustafar69: może choć mi wyszło tam ‭1083 zł‬ za taki zestaw ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak podałem tylko informacyjnie, bo mi akurat pasuje, a może akurat komuś by się przydało :). Choć oczywiście wiadomo u nas dużym plusem jest gwarancja (no i ładowarka w zestawie :) )