Wpis z mikrobloga

@FEAofTruss: co do pracy na amdku: mam w pracy 3 kumpli, pracujemy na 4 stacjach, jeden ma ryzena. #!$%@? niemiłosiernie na swój sprzęt: a to się zagrzał, a to bsod z dupy, a to wydajność spadła bo tak mu się podobało w tym momencie...
co do karty graficznej: każdy kogo znam miał kiedyś problemy ze sterami radeonów.
  • Odpowiedz
@FEAofTruss: procesor bardzo dobry, mam ten sam od ponad roku i śmiga aż miło. Zastanowiłbym się nad silniejszym zasilaczem (500-550W) i dyskiem M2. Jeśli komputer służy tylko do grania, to pomyślałbym o lepszej karcie graficznej i jakieś lepsze chłodzenie na procesor.
  • Odpowiedz
@FEAofTruss: jeden się zepsuł i ogólnie jakieś problemy z nim były po wymianie, drugi jak miałem to nie działały niektóre programy bez przyczyny ale to było dawno od tamtego czasu siedzę na intelu i wszystko działa jak powinno.
  • Odpowiedz
@FEAofTruss:

a co w tym złego? Bo szczerze nie siedzę w tym na tyle, żeby wiedzieć


brak stabilności, sterowniki wyglądają jak wersja alpha sterowników, grzeją się, słaby support.
kopnij mnie ktoś w dupę, jeżeli się mylę, ale wydaje mi się, że przy upgradowaniu też są potem jakieś problemy
  • Odpowiedz
i nie słuchaj opinii, że komputer z procesorem amd głupieje i robi jakieś magiczne sztuczki :D Pracuje na dwóch amdkach, jeden mam w domu, a drugi w pracy. Znajomy, zatwardziały zwolennik intela, jak była okazja, to przerzucił się na ryzena ze względu na ilość rdzeni, bo szybciej mu się projekt kompilował. Ilość rdzeni bardzo dobrze działa na programach, w których często coś renderujesz, kompresujesz, buildujesz projekt. Za tą cenę lepszego procka nie
  • Odpowiedz
@FEAofTruss: XDDDDD wez nie sluchaj tych typow, ja nie wiem czy im za to placa czy co ale zarowno radeony jak i ryzeny mają sterowniki co najmniej tak samo dobre jak ich zielone i niebieskie odpowiedniki. Ryzen lepszy = bierz ryzena. Intel lepszy = bierz intela, proste.
  • Odpowiedz