Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj uprawialiśmy seks z rozowym i uzywalismy gumek przedluzajacych stosunek, no normalnie zajechać sie mozna. Przez jakies 40 minut sie kochalismy dosc intensywnie i ostro.
Dzisiaj ja strasznie boli brzuch, czy to mozliwe ze przesadzilismy i nabawiła sie jakiejs kontuzji? Powinnismy sie udac do lelarza czy bol raczej sam z siebie przejdzie, mial ktos podobna sytuacje?
#seks #pytanie #zwiazki #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 40
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Moja byłą też często bolał brzuch po intensywniejszym roochanku, jest po prostu poobijana, poobcierana w środku. Samo przejdzie

@Yukio_Mishima:
@tajemniczygosc: Już się nie zesrajcie, jakbyście mieli dziewczynę (zresztą to samo mówią anonimowe ankiety, więc nawet niekoniecznie) to byście wiedzieli, że optymalny czas stosunku to 15-20 minut. Po pół godziny zaczyna boleć. Beka, że ZAWSZE znajdzie się prawiczek który hehe 1,5h rucha, co ty tak słabo 40min xD Dziewczyna
  • Odpowiedz
Już się nie zesrajcie, jakbyście mieli dziewczynę (zresztą to samo mówią anonimowe ankiety, więc nawet niekoniecznie) to byście wiedzieli, że optymalny czas stosunku to 15-20 minut. Po pół godziny zaczyna boleć. Beka, że ZAWSZE znajdzie się prawiczek który hehe 1,5h rucha, co ty tak słabo 40min xD Dziewczyna po takim 1,5 godzinnym ruchaniu to bym wam w ryj dała a nie dziękowała tak jak to sobie wyobrazacie xD


@Ld93: Ale że
  • Odpowiedz
@Yukio_Mishima: Jest na ten temat pełno badań i wszystkie wskazują na czas podany przeze mnie. Może i gdzieś tam jest kobieta, która lubi 1,5h ale to są marginalne przypadki a nie norma. Bardziej chodziło mi o wyśmiewanie 40min jako krótkiego stosunku, podczas gdy jest on 8x dłuższy od przeciętnego. A no i może warto doprecyzować, że chodzi o sam czas penetracji, jeśli liczysz z gra wstępna to jasne, że spokojnie może
  • Odpowiedz
Bardziej chodziło mi o wyśmiewanie 40min jako krótkiego stosunku, podczas gdy jest on 8x dłuższy od przeciętnego.


@Ld93: Chciałem raczej wyśmiać bait OPa, a nie sam 40 minutowy seks. ¯\_(ツ)_/¯

Co do kobiet - nie jest to może norma, ale na pewno nie są to "marginalne przypadki". Zarzuć tymi badaniami, skoro jest ich pełno, bo nie mogę znaleźć niczego legitnego.
  • Odpowiedz