Wpis z mikrobloga

@Prendkosc: nieee, ja tylko w jedynkę grałem
natomiast oglądałem dużo gameplay'ów z dwójki i trójki i powiem ci, że totalnie inna mechanika, totalnie inny system walk - po prostu inna gra. dla mnie fable to tylko i wyłącznie TLC, pozostałe części to inna gra

aczkolwiek ciekawi mnie ta wersja jedynki z odnowioną grafiką, która to nie tak dawno wyszła. chociaż kto wie, może jej całe piękno właśnie w tej średniej jakościowo
@Prendkosc: trochę źle się wyraziłem. chodziło bardziej o to, że pewne niedoskonałości z dawnych lat sprawiają, że łatwiej ci poczuć klimat gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) ah, aż sobie przypomniałem te wszystkie piękne misje poboczne i kopanie kurczaków
@czlowiek_smiec: ja tam wróciłem do tibii i nostalgłem mocno, może i jestem taki samym noobem jak kiedyś, ale za to level idzie szybciej xD i ze słabych potworów lecą drogie itemy więc nawet mam dobre eq

ogólnie więcej frajdy sprawia mi ogrywanie starych tytułów: morrowind, planescape torment, gothic, nie grałem w nie wcześniej a grało się świetnie

a z nowszych tytułów najbardziej mnie wciągnęły crusader kings 2 , europa universalis 4,
@czlowiek_smiec: ja sie nahypowałem na forze horizon 4 i w maju była za 4 zł na 3 miesiące, no mówie #!$%@? biore, bo pirata jeszcze nie było. #!$%@? odpaliłem 2 razy w ciagu 3 miesiecy xDDDDDDDDDD rdr2 nie odpalałem już od pół roku, a powiedziałem sobie że przejde
@czlowiek_smiec: to też nie jest tak że ja marzę o graniu i narzekam na brak czasu - ten akurat tytuł wymaga większej ilości godzin jednorazowo, bo się fajnie człowiek wczuwa, ale w większości gry też przestały mnie bawić tak jak kiedyś. Teraz co kilka miesięcy albo lat jak wyjdzie coś ciekawego to gram z przyjemnością, a jak nie to nie ruszam żadnych gier bo szkoda czasu.
@czlowiek_smiec: prawdopodobnie to nie gry Cię nudzą, ale widzisz powtarzane schematy. Wraz z kolejnymi tytułami zaczynasz dostrzegać coraz więcej skryptów i reguł, którymi rządzą się gry. Dopóki ich nie znałeś, czas spedzany przy kompie był w pewien sposób magiczny. Ja mam bardzo podobnie, a jednak ostatnio wsiąknałem w Dark Souls. Właśnie dlatego, że produkcje od FromSoftware mocno odbiegają od kanonu. Spróbuj czegoś zupełnie nowego niż dotychczas.