Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki i Mirabelki. Dzisiaj z okazji przejścia na swoje organizuję skromne #rozdajo ( ͡ ͜ʖ ͡)

Od jakiegoś czasu pracowałem na prywaciarza ( ͡° ͜ʖ ͡°) w branży foto/video ale czas najwyższy ogarnąć swoją własną markę. Bardzo proszę o polubienia na Facebooku, subskrypcje na Youtube i obserwowanie na Instagramie

Ciepło przyjmę też konstruktywną krytykę.

Przedmiotem rozdajo jest;
1) darmowa produkcja filmu promocyjnego na terenie Podkarpacia. (w innych miejscach [ale tylko na terenie Polski] na pewno się dogadamy - np koszty dojazdu) To dla osób które prowadzą jakąś działalność lub pracują w firmie, która byłaby zainteresowana i zdecydują się przekazać jej nagrodę (tutaj aby wygrać należy w komentarzu opisać co to za działalność a zwycięzcę wybiorę)

2) darmowa #pizza do 40pln bo wiem że nie każdy takiego filmu potrzebuje a również może zajrzy na moje social media więc czemuż miałby nie brać udziału w rozdajo? Losowanie 27.08.2019r. w godzinach wieczornych

Pięknie dziękuję za pomoc i życzę miłego wieczoru (ʘʘ)

Ps. Pomoże ktoś z losowaniem? Nigdy tego nie ogarniałem :D #mirkolos czy #mirkorandom? Czy jeszcze coś innego?
Otworz - Cześć Mireczki i Mirabelki. Dzisiaj z okazji przejścia na swoje organizuję s...
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ponieważ @wujaszekmati dał plusa, później zabrał i znów dał zostaje zdyskwalifikowany z możliwości wygrania pizzy (wcale nie dlatego, że jest moim kolegą ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@Otworz: Weź troche więcej ruchu włóż w te ujęcia, w większości wygląda to jak pokaz slajdów. No i bardzo rzuca sie w oczy brak stabilności przy ujęciach gdzie masz coś blisko w kadrze rozmazane, jak te np. zza trawy