Wpis z mikrobloga

@Megasuper: Biorąc pod uwagę, że dobry zestaw sprzętu foto pozwalający sensownie ogarnąć kilka dziedzin fotografii na wysokim poziomie to nie 5k, a 50k, to zgadzam się, że kogoś ze sprzętem za 5k jest średni sens brać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Megasuper: Ja się z Tobą zgadzam, tzn. pozostaną foto artyści - ludzie których praca opiera sie nie tylko na jakości zdjęcia ale również na aranżacji zdjęcia.

Natomiast Ci którzy byli najmowani do uwieczniania rzeczy ( uroczystości - wydarzenia ) - tak , ci powoli będą znikać w otchłani przeszłości.

Tak jak znikły z naszych ulic konie po pojawieniu się samochodów.
  • Odpowiedz
@Megasuper: " Dziś telefony potrafią automatycznie robić takie zdjęcia ze nie ma potrzeby zamawiać kogoś z lustrzanka za 5 tys i jeszcze mu płacić." No cóż, nikt mnie nie zamawia i nie mam lustrzanki za " 5 tys" więc też mi nie płacą. Ale mam Sony z najwyższej półki a moja żona iPhone która kupiła takiego najdroższego bo mówili, że lepszego nie mają. Wziąłem sobie Twoje słowa do serca, zamocowałem telefony
KristoferMichaelson - @Megasuper: " Dziś telefony potrafią automatycznie robić takie ...

źródło: comment_wtxqhCfdennkdZKSQRaT2PHxGGxaoTGk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Megasuper: To że smartfony robią już dobre zdjęcia nawet w nocy jeszcze nic nie znaczy. Uważam że smartfony pełnią dzisiaj ta samą rolę co kiedyś analogowy CMENA 8M i nie sądzę żeby były przeznaczone do robienia profesjonalnych zdjęć na zamówienie. Zresztą wydaje mi się że możliwości techniczne smartfonów nie pozwalają na zbyt wiele.
  • Odpowiedz